TeknolojiTeknoloji

Xiaomi’nin buzdolabı görenleri kendine hayran bırakıyor

Xiaomi‘nin Mijia markası, yenilikçi ve ultra ince tasarımıyla dikkat çeken Mijia Ultra-Ince Çapraz Buzdolabı 521L modelini tanıttı. Çin’de 2999 yuan (410$) fiyat etiketiyle satışa sunulan bu buzdolabı, evlerde mutfak dekorasyonuna sorunsuz bir şekilde entegre oluyor.

Mijia Ultra-Ince Çapraz Buzdolabı 521L, toplamda 521 litre kapasiteye sahip. Bunun 341 litresi soğutma ve 180 litresi dondurma bölümü için ayrılmış durumda. 63cm derinliğe sahip olan bu ürün, ileri seviye ısı dağılım sistemi sayesinde ekstra bir ısı dağılım alanına ihtiyaç duymadan mutfak dolaplarına mükemmel bir şekilde oturuyor.

Xiaomi'nin buzdolabı görenleri kendine hayran bırakıyor - Resim : 1

Xiaomi’nin buzdolabı görenleri kendine hayran bırakıyor

Estetik açıdan da oldukça şık bir görünüme sahip olan bu buzdolabı, buz tüyü beyaz doğal doku panelleriyle donatılmış. Bu paneller sadece göze hitap etmekle kalmıyor; aynı zamanda yağa dirençli, kolay temizlenebilir ve dayanıklı. VIP vakum izolasyon teknolojisi ise buzdolabının fiziksel boyutunu azaltmanın yanı sıra izolasyon etkinliğini de artırıyor. Gömme menteşe özellikleri sayesinde kapılar, duvara sıfır monte edilmiş olsa bile 90 derecelik bir açıyla açılıyor. Bu da kullanım kolaylığı ve alandan tasarruf sağlıyor.

Akıllı bağlantı özellikleri bu ürünün ayrılmaz bir parçası. Yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran, Mijia uygulaması veya Xiao Ai asistanı aracılığıyla sıcaklık ve modlar kolayca kontrol edilebiliyor. 360 derece hava soğutma dolaşım sistemi, eşit soğutma sağlarken, çift değişken frekans teknolojisi enerji kullanımında verimlilik sunuyor. Böylece, 1. sınıf enerji verimliliğine ulaşılmış oluyor.

Mijia Ultra-Ince Çapraz Buzdolabı 521L, hem fonksiyonelliği hem de estetik tasarımıyla mutfaklarda yeni bir soluk getiriyor. Üstün teknolojisi ve kullanıcı dostu özellikleriyle, bu buzdolabı modern mutfakların vazgeçilmezi haline gelmeye aday.


kaynak: teknolojioku.com

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu