Akıllı TelefonCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriTeknolojiTeknolojiVivoVivo indirimVivo kampanyaVivo Y Serisivivo y serisi indirimVivo Y16Vivo Y17Vivo Y22Vivo Y27Vivo Y35Vivo Y36

Vivo Öğrencilere Sürpriz Yaptı: Y Serisinde Ekstra İndirim

Hükümetin seçim beyannamesi olarak sunduğu ve 1 Kasım itibariyle yürürlüğe girecek olan vergisiz telefon ve bilgisayar indirimi tüm öğrencileri sevindirdi. 7 milyon öğrencinin tek sefere mahsus yararlanacağı bu kampanyaya Vivo’dan da destek geldi. Şık tasarıma, güçlü performansa ve Android güncelleme garantisi ile uzun kullanım ömrüne sahip uygun bütçeli telefon sahibi olmak isteyen gençler, uygulama kapsamında Vivo’nun Türkiye’de üretilen Y Serisi’nden kendilerine uygun modeli seçebilecek. Bu şekilde Vivo Y serisine özel indirim yapacak.

Vivo Öğrenciler Jest Yaptı, Y Serisinde İndirim Fırsatı!

Kampanyaya göre Vivo’nun Türkiye’de üretilen Y serisi akıllı telefon modellerinden birini www.myvivoshop.com üzerinden satın alan öğrenciler ekstra 900 TL indirimden yararlanacak. Yarın yani 1 Kasım itibariyle yürürlüğe giren telefon desteğiyle satış fiyatı 9500 TL’yi geçmeyen telefonlardan 5500 TL teknoloji desteği sağlanacak.

Uygulama kapsamında öğrencilerin avantajlı alabilecekleri telefonlar arasında, vivo’nun üretimini Türkiye Gebze fabrikasında gerçekleştirdiği Y serisi modelleri de yer alıyor. Öğrencilere Y serisiyle birlikte Y36, Y35, Y22s, Y27, Y17s ve Y16 modellerinden oluşan geniş bir yelpaze sunulacak. Bu ürünlerden satın alan öğrenciler hükümetin verdiği 5500 TL desteğin dışında 500 TL sepet indirimi ve 400 TL kupon desteği olmak üzere toplam 900 TL ekstra destek veriyor.

Vivo markası kullanıcılara güncel, güvenli, istikrarlı ve sorunsuz bir akıllı telefon deneyimi sunmak için Y serisindeki tüm modellerini iki büyük Android Güncelleme garantisi ve üç yıla kadar Android Güvenlik Güncelleme garantisi ile satışa sunacak. myvivoshop.com üzerinden satın alınan telefonlar 2 yıl zorunlu üretici garantisine ek 1 yıl ekstra ücretsiz üretici garantisine de sahip olacak.


kaynak: teknoburada.net

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu