Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriNothingNothing Phone (2)Nothing Phone (2) android 14Nothing Phone (2) fiyatıNothing Phone (2) güncellemeNothing Phone (2) özellikleriTeknoloji

Türkiye’de Satılan Nothing Phone (2) İçin Güncelleme Zamanı

Nothing markası mevcut iki telefon modeli için bir yandan Android 14 çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan yenilik ve düzeltmelerin yer aldığı aylık güncellemeler yayınlamayı sürdürüyor. Son olarak Nothing Phone (2) için ekim güvenlik düzeltme ekinin yer aldığı bir güncelleme başladı.

Yeni güncelleme kimi yeni özelliklerle birlikte geliyor, ve marka kullanıcılar tarafından bildirilen bazı sorunları gideriyor. Güncelleme değişklik günlüğüne göz atalım.

Nothing Phone (2) Güncelleme ayrıntıları

Yenilikler

  • Favori fotoğraflarınızı ana ekranınızda veya kilit ekranınızda görüntülemenize olanak tanıyan yeni Fotoğraflar widget’ı.
  • Widget kütüphanesi arayüzü artık kategorilerde Nothing widget’ını görüntüleyecek şekilde güncellendi.
  • Uygulama çekmecesine uygulama simgelerini gizleme seçeneği eklendi. Gizli uygulama simgelerini ortaya çıkarmak için uygulama çekmecesini sağa kaydırmanız yeterlidir.

İyileştirmeler ve Hata düzeltmeleri

  • Parlak arka aydınlatmaya sahip sahneler için işleme iyileştirmeleri yapıldı.
  • Önizlenen çekim ile yakalanan çekim arasında iyileştirilmiş yakınlaştırma tutarlılığı.
  • Belirli senaryolar için geliştirilmiş hoparlör sesi.
  • Bluetooth aracılığıyla akıllı saate ve kulaklıklara aynı anda bağlanıldığında ses optimize edildi.
  • Google’ın Ekim Güvenlik Yaması’na güncellendi.

Nothing Phone (2) için henüz başlayan güncellemenin kademeli olarak dağıtıldığını belirtelim. Öte yandan telefon yaz döneminden bu yana ülkemizde satışta. Güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını Ayarlar- sistem-sistem güncellemesi yolunu izleyerek kontrol edebilirsiniz.

Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alan Nothing Phone (2)’nin 12GB RAM + 512GB versiyonu halihazırda 36.999 TL fiyattan satılmakta.


kaynak: teknoburada.net

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu