TeknolojiTeknoloji

Tepki çeken cinayet oyunu ücretsiz oluyor!

Rollerdrome da bir istisna değil; oyuncuların ölüme meydan okuyan paten hareketlerini ve ölüme neden olan kafa vuruşlarını aynı anda tamamlamasına olanak tanıyor. Oyun, geçen yılın ağustos ayında PS4, PS5 ve Steam için piyasaya sürülmesinden bu yana tam bir hit oldu. Şimdi Xbox‘a birinci gün Game Pass oyunu olarak geliyor.

Rollerdrome, Game Pass aracılığıyla Xbox Series X/S için 28 Kasım’da çıkacak. Aynı zamanda bağımsız bir Windows PC oyunu olarak da piyasaya sürülecek ve Microsoft Store’dan 30 dolar karşılığında satın alınabilecek. Daha önce de belirtildiği gibi, Steam aracılığıyla PC’de halihazırda zaten oynanabiliyor.

Rollerdrome, son derece popüler kaykay simülasyonu OlliOlli World’ün arkasındaki ekip olan Roll7 tarafından geliştirildi. Oyun, bir paten simülasyonundan bekleyeceğiniz tüm hilelere ve hızlı harekete sahip ancak aksiyona büyük önem veriliyor.

Tepki çeken cinayet oyunu ücretsiz oluyor!

Bu üçüncü şahıs kaykaycı/nişancı oyunundaki grafikler de parlak, çizgi roman tarzı görsellerle tam yerinde. Terk edilmiş bir alışveriş merkezi ve çöl kanyonu gibi kayarak geçebileceğiniz pek çok ortam var. Her oyun alanı, hileler için kullanılabilecek rampalar, boşluklar ve kırılabilir pencerelerle dolu. Ayrıca pompalı tüfeklerden el bombası fırlatıcılarına kadar çeşitli silahlarla öldürülecek çok sayıda kötü adam var.

Bu, Game Pass için yoğun bir Kasım ayı. Abonelik hizmeti, Rollerdrome’a ek olarak, yaratık avlama simülasyonu Wild Hearts ile birlikte 9 Kasım’da Yakuza’ya komşu Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name oyununu da alacak. Stardew’a benzeyen yaşam simülasyonu Spirittea, 13 Kasım’da, başka bir çiftçilik simülasyonu olan Coral Island ise 14 Kasım’da çıkacak.


kaynak: teknolojioku.com

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu