TeknolojiTeknoloji

Samsung Galaxy S24 sızıntısı yenilik bekleyenleri üzdü

Samsung Galaxy S24 serisinin lansmanına daha bir süre var, ancak zaten birçok söylenti ve haber yüzeye çıkmaya başladı. En son sızıntı, yaklaşan amiral gemisi cihazlar için koruyucu kılıfları ortaya koyuyor ve bu da yeni akıllı telefonların tasarımını sergiliyor.

Bilinen bir duyumcu olan Ice Universe, Weibo adlı Çinli bir mikroblog sitesinde TPU koruyucu kılıfların görsellerini paylaştı. Bu görsellere göre, Güney Koreli teknoloji devinin bir sonraki nesil amiral gemisi telefonlarında tasarımsal olarak önemli bir değişiklik bulunmuyor. Yani, Galaxy S24 serisi, Galaxy S23 serisi ile benzer tasarım özelliklerine sahip olacak.

Samsung Galaxy S24 sızıntısı yenilik bekleyenleri üzdü

Önemli bir not olarak, bu TPU kılıflar da başka bir duyumcu olan OnLeaks tarafından paylaşılan CAD görselleriyle uyumlu. Galaxy S24 Ultra’nın arka kamera modülü, dikey olarak sıralanmış görüntü sensörlerini koruyor. Bilgisi olmayanlar için, arka taraftaki üçlü kamera kurulumunda ISOCELL HP2SX 200 megapiksel ana kamera bulunuyor. Bu ana kamera, ultra geniş açılı bir lens ve periskopik telefoto lensle eşleştirilmiş.

Ancak, tasarımda hafif iyileştirmeler olacak. Galaxy S24 Ultra’nın çerçevesi, geçen yılın Galaxy S23 Ultra modeline göre daha ince olacak. Genel olarak, Samsung’un en üst seviye amiral gemisi modelinin gövdesi daha düz bir tasarıma sahip olacak. Ayrıca Galaxy S24 Ultra’nın titanyum kullanacağına dair söylentiler var. Bu da cihazın ağırlığının azalmasına yardımcı olabilir.


kaynak: teknolojioku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu