Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriHyperOSRedmi Note 12Redmi Note 12 güncellemeRedmi Note 12 HyperOSTeknolojiXiaomiXiaomi HyperOS güncellemesi

Redmi Note 12 İçin HyperOS Müjdesi!

Xiaomi geride bıraktığımız haftada, Xiaomi 14 serisi için gerçekleştirdiği etkinlikte HyperOS‘u tanıttı. Şirket bu noktada tüm yazılımlarını tek bir marka altında toplayarak Huawei’nin izinden gidiyor diyebiliriz. Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Pro, HyperOS işletim sistemiyle çıkış yapan ilk cihazlar olurken, yeni işletim sistemi diğer modeller için de Xiaomi sunucularında görünmeye başladı. Xiaomiui sitesine göre Redmi Note 12 için ilk HyperOS yapısı Xiaomi sunucularında ortaya çıktı.

Redmi Note 12 Turbo

Redmi Note 12 için HyperOS çalışmaları başladı

Güncelleme, telefonun hem normal hem de NFC versiyonları için mevcut. Şu anda yazılım sürümü telefonun Global, Hindistan ve AEA bölgesel sürümleri için yayında. Aşağıdaki yapı numaralarını taşıyor:

  • Redmi Note 12
    • Küresel – OS1.0.0.13.UMTMIXM
    • Hindistan – OS1.0.0.3.UMTINXM
  • Redmi Note 12 NFC
    • Küresel – OS1.0.0.7.UMGMIXM
    • AEA – OS1.0.0.2.UMGEUXM

Bu yazılım yapıları başlangıçta beta test kullanıcılarının kullanımına sunulacak. Bunu takiben, stabiliteye bağlı olarak genel kullanıma sunulacak veya düzeltmelerle birlikte yeni bir yapı piyasaya sürülecek.

HyperOS’un küresel sunumunun 2023’ün ilk çeyreğinde başlayacağı gelan bilgiler arasında. Dolayısıyla Redmi Note 12’nin yeni sürüme kavuşması için önümüzdeki daha uzun bir süre var.


kaynak: teknoburada.net

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu