NCM MEDİBAND paketinde 25 adet ürün vardır. Buda yaklaşık iki aylık kullanımdır. Mediband takıldıktan sonra 48 saat vücutta kalır.

MLATONIN,In Faydaları:

Kalbi rahatlatır.
Geceleri uykuda kalp daha yavaş atıyor ve kan basıncımız daha düşük.Uyku düzeni bozulduğunda,bu fonksiyonlar da bozuluyor.Melatonin üretiminin zengin olduğu kişilerde beyin kalp atışlarını ve kan basıncını çok daha iyi kontrol edebiliyor.
Melatonin, diğer bütün antioksidanlar gibi,kolesterol seviyesini düşürüyor.Araştırmalar melatonin seviyesi düşük kişilerde tıkalı damar oranının daha yüksek olduğunu gösteriyor.Gece boyunca vücutta melatonin seviyesi yüksekken kanda kan pıhtısı oluşumu çok daha az görülüyor.
Göğüs ve prostat kanserleri hormonlara bağlı.Araştırmalar bu iki tip kanserin de vücuttaki düşük melatonin seviyesine bağlı olabileceğine işaret ediyor. Melatonin hasta kişinin daha rahat ve iyi bir uyku uyumasına yardım ederek vücudun kanserle savaşmasını ve şifa bulmasını kolaylaştırır.
Melatonin düzeyi düşük pek çok kişide depresyon görülebiliyor.Depresyonu tedavi edici ilaçların çoğu zaten aynı zamanda melatonin üretimini harekete geçirtici ilaçlar.

NCM MELATONIN SLEEP PATCH içeriği:

MELATONIN: Uyku ritmini düzenler,güçlü bir antioksidandır.Bağışıklık sistemini destekleyici,mutluluk hormonunu yükseltir.Depresyona iyi gelir.Yaşlanma karşıtı etkisi,hücre onarımına yardımcı olur.

LAVANTA YAĞI ÖZÜ:Stresi azaltır.Uykusuzluğa iyi gelir.Baş ağrılarını hafifletir.Kas ağrılarına fayda sağlar.Mide bulantısını yatıştırır.Soğuk algınlığına iyi gelir.

GÜL YAĞI ÖZÜ:Cildi canlandırır,gençlik kazandırır.Mikropları öldürmekte etkilidir.huzur verici,rahatlatıcı bir etkisi vardır.

Böylece hergün zinde olacaksınız.