Close

NCM Mediband International TEMSİLCİLİK SÖZLEŞMESİ

  • Home
  •  / 
  • NCM Mediband International TEMSİLCİLİK SÖZLEŞMESİ

NCM Mediband International TEMSİLCİLİK SÖZLEŞMESİ

BİLGİLENDİRME FORMU

Sayın Temsilci Adayımız;

Temsilcilik Sözleşmemizi kabul etmekle, NCM Mediband International Temsilcisi avantajlarına katılacak, Temsilcilerimizin faydalandığı tüm haklardan faydalanacaksınız. Hem tüm bu haklarınız hem de NCM Mediband International Temsilcisi olmakla NCM Mediband International’a ve üçüncü kişilere karşı üstlendiğiniz yükümlülükler Temsilcilik Sözleşmemizde kapsamlı şekilde düzenlenmiştir. Bu nedenle sözleşmeyi ve eklerini detaylıca incelemenizi, gerekmesi halinde avukatlarınıza danışmanızı önermekteyiz. Bunun dışında her türlü sorunuz için;

www.medibandinternational.com websitemizden Temsilcilik Sözleşmesi’ne ve eki NCM Mediband International Şirket İlkeleri metnine her zaman ulaşabilirsiniz.

Temsilcilik Sözleşmesi ve eki NCM Mediband International Şirket İlkeleri’nin tarafınıza e-mail kanalı ile veya adresinize kargo ile iletilmesini her zaman talep edebilirsiniz.

0049 2305 6987034 telefon numarası, 0049 2305 698707 faks numarası ve backoffice@ncm.gmbh e-posta adresinden bizlere ulaşarak, her türlü sorunuza yanıt alabilirsiniz.

Sözleşmenin tamamını okumanızı hatırlatmakla birlikte, Sözleşmeyi kabul ederek NCM Mediband International Temsilcisi olmanız halinde dikkatinizi çekmek istediğimiz hususlardan bazılarını aşağıda sıralamaktayız:

Sözleşme ve eklerinde yer alan tüm koşullar ve bunlarda yapılacak değişiklikler Temsilcilerimizi bağlayıcı niteliktedir.

NCM Meidband International zaman zaman, sözleşmenin eki olan NCM Mediband Şirket İlkeleri’nde çeşitli değişiklik ve eklentiler yapabilir. Bu değişiklik ve eklentiler www.medibandinternational.com websitemizde yer alacak, esaslı değişiklikler ise tarafınıza e-mail veya sms yoluyla bildirilecektir.

NCM Mediband International’ın geniş temsilci ve özel müşteri ağı sebebiyle, sizlerle kurulan iletişim ve yapılan bildirimler çoğunlukla elektronik kanallardan yapılmaktadır. Bu nedenle NCM Mediband International’a bildirdiğiniz adres, e-mail ve telefon bilgilerini güncel tutmanız ve gelişmeler için www.medibandinternational.com internet sitemizi takip etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde, örneğin Şirket İlkeleri’nde yapılan bir değişiklik internet sitemizde yayınlanmasından ve/veya tarafınıza bildirilmesinden itibaren 3. günün sonunda yürürlüğe gireceğinden, bu değişikliklerden haberdar olmuş kabul edilirsiniz.

Bu sözleşmeyi kabul etmekle, tarafınıza fırsatlar, duyurular ve çeşitli bildirimlerin sms ve e-mail kanalıyla yapılmasını kabul etmektesiniz. Fırsat ve duyuruların tarafınıza bu yollarla gelmesinden vazgeçmek isterseniz, 0049 2305 6987034 telefon numarası ve backoffice@ncm.gmbh e-posta adresinden bizlere ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

Sözleşmeyi kabul etmeniz halinde NCM Mediband International ile aranızda hiçbir şekilde işçi – işveren ilişkisi kurulmayacak, sözleşmeyi imzalamanın tarafınıza NCM Mediband International yasal temsilcisi, acentesi, bayisi vb. unvanlar sağlamayacaktır. Temsilci olarak bağımsız ve basiretli bir tacir olarak hareket etmeniz beklenmekte ve gerekmektedir.

Sözleşme sebebiyle NCM Medibansd Internatioal’dan edindiğiniz her türlü bilgi ve belgeyi gizli bilgi olarak korumanız, üçüncü kişilere açıklamamanız ve sözleşme amacı ve süresi dışında kullanmamanız gerekmektedir.

NCM Mediband International’ın siparişlerinizi işleme alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Sözleşmenin yürürlüğe girmesinden itibaren her yıl için NCM Mediban International’ın belirleyeceği asgari sipariş miktarına ulaşamamanız veya ulaşamayacağınızın önceden anlaşılması halinde NCM Mediband International’ın sözleşmeyi fesih hakkı bulunmaktadır.

Sözleşme gereği telefon, ses, video, e-mail ve bilgisayar kayıtları delil niteliğindedir.

Sohbeti Başlat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?