Şirket, üyelerine 9 farklı yöntemlerle kazanç imkanı sunmaktadır. Bunlar miksone kazanç planı şemsiyesi altında toplanmaktadır. İşte miksone kazanç tablosu, ayrıca şirkette kariyere göre elde edilecek ödüller olduğundan miksone kazanç hesaplama önem arz etmektedir.

İnternetteki pek çok firmanın aksine çok daha profesyonel bir yapıya sahip olduğu gözlerden kaçmıyor. “Yaptığımız iş bizi heyecanlandırıyor” sloganını kullanan, üyelerine 9 farklı kazanma modeli sunuyor. Bunun yanı sıra, şirket faaliyet alanlarını sınırlı tutmayarak, firmaların ve üyelerin bir araya geldiği dev bir platform olmayı amaçlamaktadır. Peki miksone para çekme işlemi nasıl yapılır. Şu şekilde; sizin aylık kazançlarınız bir sonra ki ayın 15 inde sizin banka hesabınız vergi kesintileri düştükten sonra otomatik olarak aktarılır. Extra para çekim talimatı vermenize gerek yoktur.

Yerinde bakım hizmeti aldığınızda network ağına PV ve CV puan dağılımı gerçekleşir. Peki PV ve CV puanlar ne demektir nasıl işlem görür.,

 • Pv Puan : Ağacınızda oluşan pv puanlar sizin kariyerinizi belirler
 • Cv Puan : Ağacınızda oluşan cv puanlar sizin eşleşme bonuslarınızı belirler. ( sol kol 500 cv + sağ kol 500 cv size 200 tl kazandırır)

9 farklı gelir mevcuttur : 

1: Yerinde Bakım Hizmet Geliri :

2: Ticari Yönlendirme Bonusu : Katılımcıların şahsi ID numaraları ile şirkette bulunan Web internet Hizmetleri, Sigorta, Gayrimenkul, Otomotiv gibi alanlara müşteri yönlendirmeleri ile elde edilen kazançtır. Bu alanlar hakkında detaylı bilgileri sayfamızın detayları ile anlattık.

3: Referans Bonusu : Katılımcıların şahsi ID numaraları ile birebir kendi el sıkıştığı yeni üyelerin aldığı yerinde bakım hizmeti tutarının %15 prim olarak ödenir.

4: Eşleşme Bonusu : Takım ağacınızda sağ ve sol kolunuzda ki puanlara göre prim almanızdır. Eğer sağ kolunuzda 500 cv sol kolunuzda 500 cv puan varsa size 200 tl bonus ödemesi yapılır.

 

5: Grup ( Matcing ) Bonus : Sizin referans numaranız ile başlayan kişilerin eşleşme bonuslarından size ödenir ayrıca  maksimum 6 derinliğe kadar hak kazanılabilir.

 1. derinliğinizde ki kişilerin eşleşmelerinden %10 alırsınız.
 2. derinliğinizde ki kişilerin eşleşmelerinden %5 alırsınız.
 3. derinliğinizde ki kişilerin eşleşmelerinden %4 alırsınız.
 4. derinliğinizde ki kişilerin eşleşmelerinden %3 alırsınız.
 5. derinliğinizde ki kişilerin eşleşmelerinden %2 alırsınız.
 6. derinliğinizde ki kişilerin eşleşmelerinden %1 alırsınız.

6: Kariyer Bonusu : Ulaşılan kariyerlere göre bir kereye mahsus verilen nakit bonus dur.

 • Emerald kariyerinde  15.000 TL (1 defaya mahsus ödenir.)
 • Blue Diamond kariyerinde 35.000 TL (1 defaya mahsus ödenir.)
 • Green Diamond kariyerinde 50.000 TL (1 defaya mahsus ödenir.)

7: Kariyer Life Bonusu : Ulaşılan kariyerlere göre kişilere yurt içinde ve yurt dışında bir kereye mahsus 2 kişilik tatil hediye edilir.

 • Emerald kariyerinde 5 gün yurt içi
 • Diamond kariyerinde 5 gün yurt içi
 • Blue Diamond kariyerinde 7 gün yurt dışı
 • Green Diamond kariyerinde 10 gün yurt dışı
 • Red Diamond kariyerinde 15 gün yurt dışı

8: Araç Bonusu : Ulaşılan kariyerlere göre 6 ay ile 12 ay arasında aylık 2000 TL – 3500 TL – 5500 TL. Kişi bir sonraki araç kira bonusu kazandığında mevcut araç kirası iptal edilir yeni araç kira hakkı başlar.

 •  Ruby kariyerinde 6 ay 2000 TL
 •  Diamond kariyerinde 12 ay 3500 TL
 •  Green Diamond kariyerinde 12 ay 5500 TL

9: Dreamcar Bonusu : Red Diamond kariyerinde bir kereye mahsus kişiye Audi – Bmw – Mercedes marka araçlardan yalnızca biri kariyere ulaşan kişiye hediye edilir.


Miksone kariyer planı hakkında en detaylı bölümü aşağıda sizin için oluşturduk. Daha fazla bilgi almak ve kesintisiz takaım desteğinden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Aşaağıda adım adım size detaylı bilgiler verdik.

Starter Kariyeri : Sağ ve sol kolunuza 1’er kişi eklediğinizde bu kariyere hak kazanırsınız. 4 eşleşme hakkı vardır.

Jade Kariyeri : Zayıf kolunuzda 1500 PV puan oluştuğunda bu kariyere hak kazanırsınız.  5 eşleşme hakkı vardır.

Pearl Kariyeri : Zayıf kolunuzda 7500 PV puan oluştuğunda bu kariyere hak kazanırsınız. 6 eşleşme hakkı vardır.

Sapphire Kariyeri : Zayıf kolunuzda 20.000 PV puan oluştuğunda bu kariyere hak kazanırsınız. 7 eşleşme hakkı vardır ayrıca 3. derinliğinizden %4 matcing bonus almaya hak kazanırsınız.

Ruby Kariyeri : Zayıf kolunuzda 60.000 PV puan oluştuğunda bu kariyere hak kazanırsınız. 8 eşleşme hakkı vardır.

Emerald Kariyeri : Zayıf kolunuzda 200.000 PV puan oluştuğunda bu kariyere hak kazanırsınız. 9 eşleşme hakkı vardır ayrıca 4. derinliğinizden %3 matcing bonus almaya hak kazanırsınız.

Diamond Kariyeri : Zayıf kolunuzda 500.000 PV puan oluştuğunda bu kariyere hak kazanırsınız. 10 eşleşme hakkı vardır ayrıca 5. derinliğinizden %2 matcing bonus almaya hak kazanırsınız.

Blue Diamond Kariyeri : Zayıf kolunuzda 1.000.000 PV puan oluştuğunda bu kariyere hak kazanırsınız. 11 eşleşme hakkı vardır ayrıca 6. derinliğinizden %1 matcing bonus almaya hak kazanırsınız.

Green Diamond Kariyeri : Zayıf kolunuzda 2.500.000 PV puan oluştuğunda bu kariyere hak kazanırsınız. 12 eşleşme hakkı vardır.

Red Diamond Kariyeri : Zayıf kolunuzda 6.500.000 PV puan oluştuğunda bu kariyere hak kazanırsınız. 13 eşleşme hakkı vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here