Ülkemizde ne yazık ki zaman zaman ortaya çıkan kötü niyetli firmalar ve kişiler sebebiyle, bu türden ticari faaliyetlere bakış farklı olabilmektedir. Bunun önüne geçmek isteyen şirket, şeffaflık politikasını benimsemiştir. Yaptığı faaliyetlerin gidilip görülebilmesini mümkün hale getirmesi, miksone güvenilir mi sorusuna en baştan verilmiş bir yanıt niteliğindedir. Şirket iştirakçileri hangi alanda paket satın aldılar ise, o alandaki faaliyetleri gidip yerinde görebilme imkanına sahiptirler. Eğer şirket ile iletişime geçmek isterseniz, miksone destek masasına görüş öneri yada eleştirilerinizi yazabilirsiniz. Miksone iletişim sayfası size mutlaka dönüş yapacaktır.

Ayrıca: Merkez ofisi Balat Mh. Sıhhiye Cd. Ofis 4200 Sit. No:2/8 Nilüfer / BURSA da bulunan, anonim şirketidir. MiksOne şirketini www.ticaretsicil.gov.tr adresinden, 98960 nolu sicil numarası ile sorgulatabilirsiniz.

Şeffaf ve ulaşılabilir olmasının yanı sıra, üyelerine çok sayıda kazanç fırsatı ile öne çıkan şirket, bu sayede güven konusunda oldukça aşama kaydetmiştir. Öte yandan insanlar haklı olarak, miksone yasal mı sorusunu da yöneltmekte ve bir cevap aramaktadırlar. Vergiye tabi bir şirket olan miksone tüm faaliyetlerini yasal çerçevede gerçekleştirmektedir. Zaten bu özgüven sayesinde şeffaf olabilmeyi başarmaktadır. Uzun yıllara dayanan sektörel deneyimini, uygun analiz ve veri yönetimi ile birleştirerek yepyeni bir iş modeli ortaya çıkaran, ortaya koyduğu iddiayı, hem yasal hem de güvenilir olmasına borçludur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here