Akıllı TelefonAndroidGalaxy S24 UltraGalaxy S24 Ultra kameraGalaxy S24 Ultra özellikleriGalaxy S24 Ultra renkGalaxy S24 ultra renklerGüncel Teknoloji HaberleriSamsungTeknoloji

Galaxy S24 Ultra, Gökkuşağı Gibi Yedi Renk Olacak

Çinli markaların birbiri ardında amiral gemisi telefonlarını duyuracak olmalarına Samsung kayıtsız kalmayacak. İddiaya göre Galaxy S24 serisi bu yıl daha erken bir tarihte tanıtılacak. Son dönemde artan sızıntılar bu gelişmeleri doğrulamıyor değil. Son olarak Galaxy S24 Ultra yedi renk seçeneğiyle gösterildi.

Galaxy S24 Ultra, Yedi Renk Seçeneğiyle Karşınızda

Phone Arena sitesi, güvenilir sızıntı kaynağı olan Ross Young’ın sızdırdığı Galaxy S24 Ultra modellerini rengarenk hale getirdi. Kaynak yakın zamanda S24 Ultra’nın renk seçeneklerini zaten açıklamıştı. Beklenen renkler arasında siyah, gri, mor ve sarı da yer alıyor.

siyah, gri, mor ve sarı, S24 Ultra’nın yaygın şekilde satışa sunulacak renklerini oluşturacak. İkinci görseldeki turuncu, açık mavi ve açık yeşil renkler ise sadece Samsung’un resmi sitesinde satışta olacak.

Galaxy S24 serisinin iPhone 15 Pro serisinde olduğu gibi titanyum kasaya sahip olması bekleniyor. Ocak ayında çıkış yapacak telefonlara Snapdragon 8 Gen 3 güç verecek.


kaynak: teknoburada.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu