Close

Bodrum, milyon dolarlık yatlara ev sahipliği yapıyor

[ad_1]


Sırayla Bodrum’a yanaşan milyon dolarlık 3 yat, görenleri kendilerine hayran bıraktı. Günlük kiraları dudak uçuklatan yatlar, Bitez açıklarına demirlendi.

Bodrum, milyon dolarlık yatlara ev sahipliği yapıyor

Koronavirüs pandemisinin ardından kişisel izolasyonlarına oldukça dikkat eden milyonerler, tatillerini de lüks yatlarda yapıyor.

Muğla’nın Bodrum ilçesine yanaşan milyon dolarlık 3 yat da görenleri kendine hayran bıraktı.

Milyonerler geldikleri yatlarla Bodrum’un mavi sularının tadını çıkardı. Milyon dolarlık yat “Arrow”, “Lady Christine”, “Sunrays” isimli süper yatlar Bodrum ve Bitez açıklarına demirledi.

HAFTALIK KİRASI 850 BİN AVRO

Sadece 1 haftalık kirası 850 bin avro olan 75 metre uzunluğundaki “Arrow” isimli yat Bodrum Kalesi açıklarına demirledi. 75 metre uzunluğunda 13 metre eninde, 6 süper lüks süit kabini bulunan yatta, 12 misafir ağırlanabiliyor.

Bodrum, milyon dolarlık yatlara ev sahipliği yapıyor #1

Yatta 19 mürettebat görev yapıyor. Çelik gövde ve alüminyum üst yapı ile inşa edilen “Arrow” iç tasarımı dünyaca ünlü iç mimarlar tarafından yapıldı. 185 bin litre akaryakıt kapasitesi bulunan lüks yat, 19 knots hızla 5500 deniz mili gidebiliyor.

Dünyaca ünlü finans uzmanları, sporcu ve ünlü film yıldızlarının kiraladığı yatta her türlü su sporları aletleri bulunuyor.

120 MİLYON AVROYA SATILIYOR

2010 yılında Hollanda tersanesi Oceanco’da inşa edilen süper yat “Sunrays” de Akvaryum Koyu açıklarına demirledi. 86 metre uzunluğunda 14 metre genişliğindeki yat, 9 lüks kamarada 18 yolcu ağırlıyor. Sıradışı turkuaz renkli gövdesiyle dikkat çeken süper yatın 120 milyon avroya satılık olduğu öğrenildi. Yatta sinema, SPA, jakuzi, spor salonu, asansör, balkon ve yüzme havuzu bulunuyor.

Bodrum, milyon dolarlık yatlara ev sahipliği yapıyor #2

10 KİŞİ LÜKS İÇİNDE KONAKLAYABİLİYOR

Bodrum’a gelen diğer süper yat 68 metre uzunluğunda 12.5 metre genişliğindeki “Lady Christine” 2010 yılında Hollanda’da işadamı Irvine Laidlaw inşa edilen Lady Christine’in iç konfigürasyonu, bir ana süit, 3 çift kişilik kabin ve 1 ikiz kabinden oluşan 5 kabinde bir gecede 10 kişiye kadar konforlu bir şekilde konaklayacak imkan sunmakta.

Bodrum, milyon dolarlık yatlara ev sahipliği yapıyor #3

ÜZERİNE HELİKOPTER KONUŞLU

79 bin 500 litrelik yakıt depoları ile 12 knot’ta maksimum 8500 deniz mili menzile sahip yatta; helikopter pisti, jakuzi, egzersiz ekipmanları, balkon, beach club ve sinema bulunuyor. Bodrum Kalesi açıklarında demirli yatın üzerinde bir de helikopter konuşlu.

YATLARDA KİMLERİN OLDUĞU SIR GİBİ SAKLANIYOR

“Arrow”, “Lady Christine”, “Sunrays” isimli süper yatlarda kimlerin tatil yaptığı ise sır gibi saklanıyor.

Bodrum, milyon dolarlık yatlara ev sahipliği yapıyor #4

Bodrum, milyon dolarlık yatlara ev sahipliği yapıyor #5

Bodrum, milyon dolarlık yatlara ev sahipliği yapıyor #6

Bodrum, milyon dolarlık yatlara ev sahipliği yapıyor #7

Bodrum, milyon dolarlık yatlara ev sahipliği yapıyor #8

Bodrum, milyon dolarlık yatlara ev sahipliği yapıyor #9

[ad_2]

Source link

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Başlat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?