Atomy

Güney Kore Doğrudan Satış Firması Atomy Türkiye’de

2009 yılında kurulan Atomy, Güney Kore dahil 25 farklı ülkede doğrudan satış yapan bir network marketing şirketidir. Kurucu Başkanı Han-Gill Park tarafından belirlenen Mutlak Kalite Mutlak Fiyat ilkelerine bağlı, tüketici odaklı bir strateji uygulayarak hızlı bir şekilde büyümektedir. Atomy 2021 yılında Global satışlarda 1.9 milyar dolar satış hacmine ulaştığı, dünyanın en iyi 10 network marketing şirketi arasına girdi ve global üye sayısının 15 milyonu geçtiğini açıklamaktadır. Her sene ortalama %30 büyüyen Atomy, Güney Kore’nin en büyük Network Marketing şirketidir.

Atomy doğrudan satış pazarında “One Server One System” yapısıyla fark yaratmaktadır. Bu sistem sayesinde Atomy Globalde faaliyet gösteren tüm ülkelerden üye edinilebilir.

Atomy, ürünlerini dünya çapında tedarik etmesine imkân veren Global Tedarik Global Satış (GSGS) stratejisi ile tüm üreticilerle tüketicileri birleştiren global bir dağıtım merkezi olma yolunda olduğunu belirtmektedir. Atomy, 6 ülkede uluslararası patent sahibidir.

Yenilikçilik; Atomy, müşteri başarısına öncelik veren ve ilkeleri “Gözetme, Birlikte Büyüme ve Paylaşma” prensiplerine dayalı kurumsal kültürü merkezine alan yenilikçi bir düşünce yapısına sahiptir. Bu düşünce yapısıyla sürdürülebilir büyümenin dayandığı temellerini güçlendiren Atomy, doğrudan satış sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Atomy vizyonu için, her zaman “Mutlak Kalite Mutlak Fiyat” ilkesine bağlı kalmakta, çalışanlarına sosyal yardımlar sunmakta, iş ortakları ile büyümekte ve kazanımlarını ait olduğu toplumdaki diğer bireylerle paylaştığını belirtmektedir.

Atomy Stratejisi için; tek tek özenle seçilmiş kaliteli ürünleri gereksiz dağıtım giderlerini azaltarak erişilebilir fiyatlarla satmayı gerektirir. Bu müşteri merkezli doğrudan satış stratejisi sayesinde Atomy ilk 10 yılında hızlı bir büyüme sergilediğini belirtmektedir. Atomy, tüketici odaklı bir pazarlama stratejisi kullanır. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri daha uygun fiyatlara seçip, büyük mağazalar, indirimli mağazalar, evden alışveriş ağları ve online alışveriş ile rekabet edebilecek dağıtım kanallarından satmaktadır.
Bu strateji ile nihai hedefimiz olan “Müşteri Memnuniyetini Aşarak Müşteri Başarısına” ulaşacağımıza söz veriyoruz. Şeklinde ifade etmektedir.

Atomy Ürünleri
Atomy, resmî web sitesinde de belirttiği üzere 2009 yılında sadece 33 ürün sunabilirken bugün Absolute CellActive Cilt Bakımı, Atomy Cilt Bakımı The Fame, gıda takviyesi, güzellik ürünleri, ev eşyaları, yiyecekler ve moda dahil olmak üzere 500den fazla ürünle doğrudan satış sistemindedir ve daha da geniş kapsamlı bir dağıtım şirketi olma yolunda ilerlemektedir.

Atomy Türkiye Genel Müdürü Jae Dong Shin

Atomy Türkiye Genel Müdürü Jae Dong Shin; Müşteri memnuniyetinin de ilerisinde müşterilerinin başarısına öncelik veren Atomy Türkiye faaliyetlerini bu inançla sürdürmekte olduğunu belirtmektedir. Atomy Türkiye, Atomy Global’e bağlı olup, ülkemizde 45 çeşit ürünle hizmet verdiklerini belirtmiştir.

Absolute CellActive Cilt Bakımı, Atomy Cilt Bakımı The Fame, sağlık gıdaları, güzellik ürünleri Türkiye’de çok talep görmektedir. Ülkemizin çeşitli illerinde Atomy’e ait birçok eğitim merkezi bulunmaktadır ve eğitim merkezlerinde insanlarla yüz yüze çalışmalar yapılmaktadır.

Kazanç Planı
İyi dengelenmiş, doğru Kazanç Planı, tüm Atomy üyelerinin
başarısı için şirketin vizyonunu göstermektedir.

 • Atomy üyeleri, şirketten toplam satın alınan hacme ve komisyon seviyesine bağlı olarak
  5 farklı bayilik türüne ayrılır.

Genel Komisyon: Tüm satış PV’sinin% 44’ü, oranlara göre her hafta kalifiye üyeler arasında dağıtılacaktır. Alt kollarda PV biriktirmek için bireyler önce en az 10.000 kişisel PV biriktirmelidir.

 

Derece 8 7 6 5 4 3 2 1
Bayilik Satış Temsilcisi Temsilci Özel Temsilci Bayi Özel Distribütor Özel Distribütor Özel Distribütor Özel Distribütor
Günlük Performans (küçük kol) ACC ≥ 300,000 PV ACC ≥ 300,000 PV ≥ 700,000 PV ≥ 1,500,000 PV ≥ 2,400,000 PV ≥ 6,000,000 PV ≥ 20,000,000 PV ≥ 50,000,000 PV
Skor 5 15 30 60 90 150 250 300

Birikmiş puan / < Daha fazla

 

Çarşambadan sonraki salı gününe kadar kazandığınız puanları sayıyoruz ve hakkettiğiniz komisyonları, sonraki 3. hafta salı günü ödüyoruz.

Master Bonusu: Tüm satış PV’sinin % 20’si kariyere göre dağıtılacaktır.

Mastership Ön koşul Master Bonus Oranı
Sales Master Her kolunun altında minimum 2,5 milyon grup PV’si olan Özel Temsilci. Daha küçük kolun toplam PV’si 300.000 PV’yi aşarsa, puan biriktirme döneminde elde edilen kişisel PV, Mastership elde etmek için daha küçük kola eklenebilir. Toplam PV’nin %10’u Sales Master’lar arasında eşit olarak dağıtılır.
Diamond Master Her kolunda en az 2 Sales Master olan Bayi Toplam PV’nin %5’i Diamond Master ve daha üstü kariyerler arasında eşit olarak dağıtılır.
Sharon-Rose Master Her kolunda en az 2 Diamond Master olan Özel Distribütör Toplam PV’nin %2’si Sharon-Rose Master ve daha üstü kariyerler arasında eşit olarak dağıtılır.
Star Master Her kolunda en az 2 Sharon Rose Master olan Özel Distribütör Toplam PV’nin %1,2’si Star Master ve daha üstü kariyerler arasında eşit olarak dağıtılır.
Royal Master Her kolunda en az 2 Star Master olan Özel Distribütör Toplam PV’nin %1’i Royal Master ve daha üstü kariyerler arasında eşit olarak dağıtılır.
Crown Master Her kolunda en az 2 Royal Master olan Özel Distribütör Toplam PV’nin %0,5’i Crawn Master ve daha üstü kariyerler arasında eşit olarak dağıtılır.
Imperial Master Her kolunda en az 2 Crown Master olan Özel Distribütör Toplam PV’nin %0,3’ü Imperial Masterlar arasında eşit olarak dağıtılır.

Master Bonus her ayın 7’sinde ve 22’sinde ödenecektir.

 

Puan biriktirme dönemi: Ayın 1. – 15. ile ayın 16. – ay sonu.

Mastership Ön koşul Koşullar
Sales Master,
Diamond Master,
Sharon-Rose Master
Terfi konusunda kısıtlama yok. 1. Pozisyonun devamı için koşul yok.
2. Sınırsız Zaman Çizelgesi (yalnızca geçerli üyelik statüsü ile)
3. İki seviyenin yükseltilmesine Diamond Master seviyesinin ötesinde izin verilmez.
Star Master,
Royal Master,
Crown Master,
Imperial Master
Bir sonraki Mastership seviyesine terfi etmeden önce; önceki Mastership şartı 3 kez yerine getirilmelidir.

Master Promosyonları Ve Teşvikler

Mastership Teşvikler
Sales Master 1 adet Absolute CellActive Cilt Bakım Seti, 1 adet Evening Care Set
Diamond Master 11.147 TL nakit para, 1 adet Absolute CellActive Cilt Bakım Seti, 1 adet Evening Care Set
Sharon-Rose Master 2 adet Seyahat Bileti, 22.295 TL nakit para
Star Master 4 adet Seyahat Bileti, 108.290 TL nakit para
Royal Master 4 adet Seyahat Bileti, 538.265 TL nakit para, aylık içinde 22.295 TL olan bir kredi kartı, aylık, 11.147 TL araç kiralama ücreti
Crown Master 4 adet Seyahat Bileti, 3.185.000 TL nakit para, aylık içinde 52.552 TL olan bir kredi kartı, lüks bir araç
Imperial Master 4 adet Seyahat Bileti, 10.669.750 TL nakit para, aylık içinde 108.290 TL olan bir kredi kartı, şoförü olan lüks bir araç, kişisel asistanlı bir ofis

Atomy Türkiye, değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 1. 1. Ürünler satın alma fiyatına dayanmaktadır.
 2. 2. Sharon-Rose / Star Master Seyahat Biletleri: 8.758 TL (kişi başı)
 3. 3. Royal / Crown / Imperial Master Seyahat Biletleri: 42.997 TL (kişi başı)
 4. 4. Araç kiralama ücreti: Aylık : 11.147 TL
 5. 5. Crown Master Lüks Araba: 689.552 TL
 6. 6. Imperial Master Lüks Araba: 840.840 TL
 7. 7. Stüdyo daire kiralama: 27.072 TL / ay
 8. 8. Asistan maaşı: 15.925 TL / ay, Sürücü Maaşı: 22.295 TL / ay
  Seyahat biletleri, araç kiralama giderleri, hediye edilecek olan araç giderleri ve diğer ödüllerin karşılığı Atomy Türkiye tarafından karar verilecektir.
  Atomy Türkiye değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Şirket hesabı olmayan üyelerden %20 stopaj vergisi kesintisi yapılır.

Eğitim Komisyonu (Merkez Komisyonu)

 • Bir Merkezin toplam PV’sinin % 6’sı, operasyonel masrafları karşılamak için ilgili Merkeze ödenir.

  ※ Üyelere verilecek toplam komisyon tutarı, toplam satış gelirinin % 35’ini geçemez. Tüm komisyon ve bonus hesaplamaları otomatik olarak bu limite ayarlanır.

Merhaba, ilginiz için teşekkür ederim…

İncelemenize yardımcı olması için aşağıdaki bilgileri gönderiyorum..

Güney Kore’nin 50 den fazla ülkede faaliyet gösteren dünyaca ünlü kozmetik devi ATOMY Ülkemizde Genel Merkezini açtı.

Aşağıdaki web adreslerinden ATOMY nin, “Excellent” ödüllü ürünlerini ve muhteşem kazanç fırsatını incelemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Atomy Türkiye web adresi

https://www.atomy.com/tr/Home

ID NO : 34510752
ŞİFRE : atomy

yukarıdaki linkten, Ürünleri inceleyebilir bizimle iletişime Geçebilirsiniz

Detaylı Bilgi İçin;
ATOMY Tanıtım Direktörü

MAKSUT BAKIR
WHATSAP 0850 3045626

Form Doldurduktan Sonra WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz 

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.