Genel

Akaryakıt Fiyatlarına DEV ZAM yapıldı! Benzin, motorin, LPG fiyatları…

Son dakika…Benzin ve mazot fiyatı için brent petrol doğrudan belirleyici olmaya devam ediyor. Peki benzin fiyatı ve motorin fiyatları ne kadar, kaç TL oldu? Akaryakıta indirim-zam var mı? İşte il il benzin ve mazot litre fiyatları ile haberin detayları…

Son dakika haberleri…Benzin ve mazot fiyatı, brent petrol varil fiyatındaki dalgalanmayla birlikte indirim ve zam haberleriyle değişkenlik göstermeye devam ediyor. Akaryakıt fiyatları da araç sahipleri tarafından merakla takip ediliyor. Benzin fiyatı ve motorin fiyatları ne kadar, kaç TL oldu? İşte İstanbul, Ankara ve İzmir benzin ve mazot litre fiyatları…

MOTORİN FİYATLARI İÇİN İNDİRİM-ZAM VAR MI?

Motorin fiyatları (mazot fiyatı) için yeni bir indirim veya zam beklenmiyor.

BENZİN FİYATI İÇİN İNDİRİM-ZAM VAR MI?

Benzin fiyatı için 23 Mayıs 2023 tarihinde 0,77 TL’lik zam gelmişti. Dün yapılacak olan 0,75 TL’lik zam ile bugün yapılacak olan 0,43 TL’lik zam ise iptal edildi. Bugün yeni bir indirim veya zam beklenmiyor.

GÜNCEL AKARYAKIT POMPA FİYATLARI

Güncel benzin ve mazot litre fiyatları ne kadar kaç lira? İşte o tablolar:

MOTORİN FİYATLARI

İstanbul 19,34 TL
Ankara 19,70 TL
İzmir 19,79 TL

BENZİN FİYATLARI

İstanbul 20,57 TL
Ankara 20,92 TL
İzmir 20,90 TL


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu