Genel

Erdoğan Deprem Bölgesinden Müjdeledi! Çifte Ödeme Yapılacak…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malatya’da halka seslendi ve emeklilere 2 müjde verdi: maaş zammı ve ikramiye zammı. Seçimlere yakın bir zamanda deprem bölgesine yapılan ziyaretler sürüyor. İşte o müjdenin detayları…

Binlerce kişi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekledi ve müjdelerini dinledi. Emekli maaşı alan vatandaşlar için bu haber oldukça sevindirici, çünkü maaş zammı ve bayram ikramiyesi zammı yolda. Bayramdan önce ikramiye zammının yapılacak olması da büyük bir avantaj.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 28 Mayıs seçimleri öncesi miting yapmayacağını duyurmuş ve deprem bölgesini ziyaret etmeyi tercih etmişti. Malatya’daki ziyaretlerine devam eden Cumhurbaşkanı, çadır kentleri ziyaret ettikten sonra vatandaşlara seslendi. Gündeminde ise emekli maaş zammı bulunuyordu. Geçtiğimiz aylarda en düşük emekli maaşına zam yapılacağını duyuran Cumhurbaşkanı, en düşük maaşların 7.500 TL’ye yükseldiğini açıklamıştı. Bu durumu hatırlatan Cumhurbaşkanı, maaşların daha da artması için gerekli talimatları verdiğini belirtti. Ayrıca, bayram ikramiyesi alma müjdesi de vererek emekliye çifte müjde bekleniyor.

Bayram İkramiyesi Konusunda Da Müjdeyi Duyurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya’daki vatandaşlara hitap ederek emekliye çifte zam müjdesi verdi. En düşük emekli maaşının 5500 TL’den 7.500 TL’ye yükseldiğini hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Temmuz ayında emekli maaşlarına bir artış daha geleceğini açıkladı. Bu konuda gerekli talimatları verdiğini belirtti. Ayrıca, bayram ikramiyesi konusunda da müjdeyi duyurdu. Ramazan Bayramı öncesinde belirlenen 2.000 TL’lik ikramiye miktarının, Kurban Bayramı yaklaşırken yukarı çekileceğini ifade etti. Buna göre, emekli vatandaşlar Kurban Bayramı öncesinde ikramiye artışıyla karşılaşacak gibi görünüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu müjdeleri emekliler arasında sevinçle karşılandı.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu