Genel

Çalışan çalışmayan anında başvursun! PTT’den 3.700 TL yardım ödemesi yapılacak!

Anne olanların yüzünü güldürecek müjde geldi. Aylık olarak ödeme yapılacaktır. Anneleri için yeni haber nedir? Merak edilen detaylar haberimizde.

Şartları karşılayan anneler için yardım sağlanacaktır. Bu ekonomik destekten bir çok anne faydalanacaktır. Bu destekten yararlanmak için hangi şartları sağlamak gerekmektedir? Tüm detaylar haberimizde.

ANNELER İÇİN AYLIK ÖDENECEK!

Anne olanları sevindirecek haber geldi. Bazı şartların sağlanması halinde vatandaşlar için destek sağlanmaktadır. En fazla 3700 TL tutarında yardım sağlanacaktır. Çalışmayan, eşini kaybeden anne olan vatandaşlar faydalanabilecektir.

Ekonomik yetersizliğin ortada olduğu süreçte birçok aile zorluk içerisinde geçimini sağlamaktadır. Sağlanan destekler vatandaşlar tarafından takip edilmektedir.

Destekten yararlanmak için sağlanması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar şu şekildedir:

-TC vatandaşı olunmalıdır.

-Mavi kart sahibi olmayacaktır.

-18 yaşını doldurmuş anne olunmalıdır.

-Türkiye’de yaşıyor şartı bulunmaktadır.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi internet sitesine girerek bilgilerin tamamlanması halinde başvuruda bulunabilirsiniz. Şartların sağlanması ve değerlendirilmesi halinde ihtiyaç gerektiği süreç boyunca bu destekten faydalanacaktır.

Bu destekten yararlanan anneler 2.059- 3.700 TL arasında yardım alacaktır.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, maddi ve manevi bir çok destek sunmaktadır. E-devlet sistemi üzerinden kararları ve ayrıntılı bilgileri duyurmaktadır.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu