Genel

Aston Martin DB12 videoda gösterildi

Yeni Aston Martin DB12 bu hafta başında resmiyet kazandı ve şimdi Bay JWW’nin yeni bir videosunda araç hakkında daha fazla ayrıntı öğreniyoruz, kart tasarımına bir göz atıyoruz ve araç hakkında daha fazla ayrıntı öğreniyoruz.

Yeni Aston Martin DB12 bu hafta başında resmiyet kazandı ve şimdi Bay JWW’nin yeni bir videosunda araç hakkında daha fazla ayrıntı öğreniyoruz, kart tasarımına bir göz atıyoruz ve araç hakkında daha fazla ayrıntı öğreniyoruz.

Otomobil 680 PS (671 beygir gücü) ve 7800 Nm tork üreten 4.0 litre V8 Twin-Turbo ile geliyor ve 0’dan saatte 60 mil hıza sadece 3.5 saniyede ulaşıyor.

DB12 yeni bir yöne doğru ilerliyor. Bu da onu Aston Martin tarihindeki en eksiksiz ve en başarılı DB modeli yapıyor. En talepkar sürücüleri tatmin etmek ve ödüllendirmek için olağanüstü performans ve yol tutuş ile kutsanmış, titizlikle bilenmiş şasisi, sınıf lideri 680PS/800NM V8 Twin-Turbo güç aktarma organlarıyla mükemmel bir şekilde eşleştirilmiştir. Sonuç, rakipsiz bir sürüş deneyimi sunmak için özgünlük, yetenek ve tutkuyla parlayan enerjik bir Aston Martin.

Performansı en üst düzeye çıkarmak ve duyguları yoğunlaştırmak için tasarlanan DB12, bütünsel bir yaklaşımın ürünüdür. Yapısal sertlikte anlamlı artışlarla başlayan ve Aston Martin’in hassas özelliklerine göre üretilen Michelin Pilot Sport 5 S lastiklerle sona eren bir yaklaşım. En yeni adaptif amortisörleri içeren tamamen yeni bir süspansiyon sistemi ile desteklenen kontrol ve bağlantı, son derece hassas ve doğrudan Elektronik Güç Destekli Direksiyon (EPAS) sistemi ve çevikliği artıran ve DB12’yi en dinamik yollarda canlandıran Elektronik Arka Diferansiyel (E-Diff) ile daha da güçlendirilmiştir.

Mevcut yol tutuşunu tahmin etmek için altı eksenli atalet ölçümü kullanan endüstri lideri Elektronik Denge Kontrolü (ESC) sistemi ile desteklenen DB12 ayrıca sürücüye önceden ayarlanmış beş sürüş modu seçeneği sunarak yol tutuşunun ve çekişin sınırlarını tam bir güven ve emniyetle kademeli olarak keşfetme özgürlüğü tanıyor. Basitçe söylemek gerekirse, hiçbir seri üretim Aston Martin kendini bu kadar tamamen yeni dinamik ölçütler belirlemeye adamamıştır.

Aston Martin DB12 hakkında daha fazla detayı aşağıdaki bağlantıdan Aston Martin’de bulabilirsiniz, araç videodan harika görünüyor, ancak 200.000 £ civarında olması beklenmesine rağmen kesin fiyatlandırma hakkında ayrıntı yok.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu