Genel

WABetaInfo’ya göre WhatsApp benzersiz kullanıcı adlarını test ediyor

WhatsApp, kullanıcıların hesaplarıyla ilişkilendirebilecekleri benzersiz kullanıcı adlarını deniyor.

WhatsApp, kullanıcıların hesaplarıyla ilişkilendirebilecekleri benzersiz kullanıcı adlarını deniyor. WABetaInfo, uygulamanın beta sürümüne dayanarak bunu bildirdi. Muhtemelen kullanıcı adları, kullanıcıların telefon numarasını bilmeden başkalarını aramasına olanak tanıyacak.

WABetaInfo’nun haberine göre, WhatsApp’ın profil ayarlarında kullanıcılar yakında bir kullanıcı adı ekleyebilecek. Bu kullanıcı adı, kullanıcıların girebileceği ve diğer şeylerin yanı sıra kullanıcının profilindeki diğer kullanıcılar tarafından görülebilen adla aynı olmak zorunda değil. Site bu özelliği WhatsApp’ın 2.23.11.15-Android beta sürümünde buldu. İOS sürümünde ise bu özellik henüz görünmüyor.

Sohbet uygulaması üreticisi henüz kullanıcı adları hakkında hiçbir şey açıklamadı; bu nedenle özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı ve bununla nelerin mümkün olacağı belli değil. Muhtemelen, kullanıcı adı yakında kullanıcıların diğer WhatsApp kullanıcılarını bulmasına ve onlarla sohbet etmesine olanak tanıyacak. Bu, kullanıcıların diğer kullanıcılarla sohbet etmek istediklerinde telefon numaralarını vermeleri ihtiyacını ortadan kaldıracak ki bu şu anda zorunlu. Diğer sohbet uygulamalarında bu bir süredir mümkün.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu