Genel

Akaryakıt fiyatları geceyarısı DEV ZAM Geldi! Benzin litre fiyatı ve motorin (mazot) litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

Araç sahipleri akaryakıt fiyatlarında son gelişmeleri yakından takip ediyor. Brent petrol ve döviz kurundan etkilenen akaryakıt fiyatlarında güncel gelişmeler sorgulanıyor. Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre motorin grubuna zam yapıldı. İşte 21 Mart Salı güncel LPG, motorin ve benzin fiyatları…

Benzin ve motorin fiyatlarında son gelişmeler… Brent petrol fiyatlarında yaşanan düşüş sonrasında motorin fiyatlarında indirime gidildi. Araç sahipleri için benzin ve motorin fiyatlarında güncel rakamları haberimizde bir araya getirdik. Peki, akaryakıt fiyatlarında yeni bir indirim veya zam var mı? İşte 21 Mart Salı güncel akaryakıt fiyatları…

MOTORİNDE YENİ ZAM!

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre motorin grubunda 21 Mart 2023 Salı gününden geçerli olmak üzere motorin fiyatlarına 80 kuruş zam yapıldı.

SON OLARAK İNDİRİM GELMİŞTİ!

Brent petrol fiyatlarındaki düşüşün ardından motorin grubunda yapılan 1 lira 34 kuruş indirim pompa fiyatlarına yansıdı.

İSTANBUL GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ 20 MART 2023

İstanbul Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı: 20,45 TL

İstanbul motorin (mazot) litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 20,41 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 11,63 TL

İstanbul Avrupa Yakası’nda bir litre benzin fiyatı: 20,50 TL

İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 20,47 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 12,09 TL

ANKARA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI

Benzin fiyatı: 20,88 TL

Motorin fiyatı: 20,85 TL

LPG fiyatı: 12,10 TL

İZMİR AKARYAKIT FİYATLARI

Benzin fiyatı: 20,85 TL

Motorin fiyatı: 20,94 TL

LPG fiyatı: 11,88 TL

Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu