Genel

DEV ZAM Geliyor! Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı Petrol Ofisi, Shell, Opet ve BP’de ne kadar oldu?

Son dakika mazot ve benzin fiyatı haberleri…Benzin ve mazot fiyatı başta olmak üzere akaryakıt fiyatları brent petrol tarafında gelişmelerle yön buluyor. Benzin ve mazot fiyatı da araç sahipleri tarafından merakla takip ediliyor. Hafta içinde 2 kez indirim gelen akaryakıt fiyatları için bu sefer zam bekleniyor. Peki benzin litre fiyatı ve motorin fiyatları ne kadar olacak? İşte il il akaryakıt pompa fiyatları…

Son dakika haberi…Benzin fiyatı ve motorin fiyatları başta olmak üzere akaryakıt fiyatları brent petrol tarafındaki dalgalanmalardan etkilenmeye devam ediyor. ABD’de 3 bankanın peş peşe batması ABD’nin ekonomik görünümüne ilişkin belirsizlikleri artırdı. Bu durum petrol fiyatları üzerinde baskı oluşturmasıyla akaryakıt fiyatları cephesinde indirimler yaşanmıştı. Sektör temsilcilerinden alınan bilgiye göre 21 Mart 2023 Salı gününden geçerli olmak üzere akaryakıt fiyatları bir kez daha değişecek.

MOTORİN FİYATLARI İÇİN İNDİRİM-ZAM VAR MI?

Brent petrol tarafında yaşanan geri çekilme sonrası motorin fiyatları (mazot fiyatı) için hafta içinde 2 kez indirim geldi. Motorin fiyatları için ilk 17 Mart’ta 0,71 TL’lik bir indirim geldi. Dün de motorine 1,34 TL’lik 2. bir indirim daha geldi. Bu indirimle birlikte motorin benzin fiyatının altına inmişti. Ancak 21 Mart 2023 Salı gününden geçerli olmak üzere motorin fiyatları için 0,80 TL zam bekleniyor.

BENZİN FİYATI İÇİN İNDİRİM-ZAM VAR MI?

Benzin fiyatı için herhangi bir fiyat değişikliği yaşanmadı ve beklenmiyor. Petrol fiyatları cephesinde yaşanan düşüşün devam etmesi durumunda hem benzin fiyatı hem de motorin fiyatları için yeni indirimler söz konusu olacak.

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI BUGÜN NE KADAR?

Güncel benzin ve mazot litre fiyatları ne kadar kaç lira? İşte o tablolar:

MOTORİN FİYATLARI

İstanbul 19,61 TL
Ankara 19,99 TL
İzmir 20,07 TL

BENZİN FİYATLARI

İstanbul 20,54 TL
Ankara 20,91 TL
İzmir 20,90 TL

Fiyatlar iller, ilçeler ve bayiler arasında farklılık gösteriyor.

Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu