Genel

Pixel 7a Görüntüleri Ortaya Çıktı

Yaklaşan Google Pixel 7a canlı fotoğraflarda görüldü ve zingnews.vn sayesinde ek özellikler doğrulandı.

Vietnam’da programcılar için bir test cihazı ortaya çıktı ve neredeyse tamamlanmış telefonu gözler önüne serdi. Son sızıntı 7a’nın görüntülerini ve bazı özelliklerini içeriyor.

Google Pixel 7a Tasarım

Google Pixel 7a, selefine benzer bir tasarıma sahip ve tutması kolay 6,1 inçlik bir ekrana sahip. Orta sınıf bir cihaz olmasına rağmen, telefon metal çerçeve ve iki cam kenar gibi üst düzey malzemelerle üretilmiştir. Öne çıkan tasarım özelliklerinden biri, kamera için metal bir koruyucu katmana ve seleflerinin parlak yüzeyinden farklı olarak mat bir yüzeye sahip olan arka taraftaki “Kamera Çubuğu” şerididir.

Google Pixel 7a Kamera

pixel-7a-goruntuleri-ortaya-cikti.jpg

Google Pixel 7a, önceki nesille tutarlı olarak biri standart diğeri süper geniş açılı olmak üzere iki adet 12MP kameraya sahip. Google telefonları genellikle en üst düzey donanıma sahip değildir, ancak şirket bunu yapay zeka tarafından desteklenen gelişmiş yazılım ve algoritmalarla telafi etmektedir. Cihazın alt kenarında bir hoparlör şeridi ve bir USB-C şarj portu bulunuyor ve diğer yeni Google cihazları gibi 3,5 mm ses jakı içermiyor. Kutusu olmayan bir test cihazı olduğu için, yaklaşan Pixel 7a’nın şarj kapasitesinin ve aksesuarlarının ne olacağı belli değil.

Google Pixel 7a – daha fazla özellik

Pixel 7a’nın alt kenarında bir hoparlör şeridi ve bir USB-C şarj portu bulunuyor, ancak diğer yeni Google cihazları gibi 3,5 mm ses girişi yok. Bir test cihazı olarak, nihai ürüne hangi şarj kapasitesinin ve aksesuarların dahil edileceği belli değil. Cihazın şu anda bir fiziksel SIM yuvası var, ancak ikinci bir eSIM’i destekleyip desteklemeyeceği belirsiz.

Cihazın yuvanın etrafında koruyucu bir kauçuk halkaya sahip olduğu görülüyor, bu da IP67 sertifikalı geçen yılki Pixel 6a’ya benzer şekilde toza ve suya dayanıklı olabileceğini gösteriyor.

Pixel 7a’nın ön yüzündeki ekran kenarlığı ve delikli kamera, modern akıllı telefon standartlarına göre sırasıyla oldukça kalın ve büyük. Ancak cihaz, eşit kenarları sayesinde dengeli bir görünüme sahip. Cihazın sahibi, bunun resmi bir ürün değil, üreticinin bir yazılım prototipi olduğunu, bu nedenle nihai üründen farklılıklar olabileceğini iddia ediyor.

Cihazda Samsung tarafından üretilen 8 GB DDR5 bellek ve 128 GB dahili hafıza bulunuyor. Cihazın görüntüleri internette paylaşıldıktan sonra telefon uzaktan kilitlendi ve dahili yazılımına erişim şu anda fastboot moduyla sınırlı.

Pixel 7a’nın sahibi Bay D. Phi, cihazın kararlı Android 13 yazılımıyla normal çalıştığını ve ayarlarda 90 Hz ekran seçeneğine sahip olduğunu doğruladı. Ancak cihazın çipi yazılım tarafından bilinmiyor. Bay D. Phi cihazı bir tanıdığından 8 milyon VND karşılığında satın aldı ve uzaktan kilitlendikten sonra satıcının garantisi kapsamında değil. Söylentiler, Google’ın bu yıl Çin’den Vietnam’a daha fazla üretim hattı taşımayı planladığını gösteriyor.

Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu