Genel

Otomobil Fiyatlarına 55 Bin TL İndirim Geldi… Otomobil Alacaklar Dikkat! Dacia, Opel, Seat, Toyota, Renault Fiyat Listesini Açıkladı

Otomotiv sektöründe fiyatlar hızlı bir şekilde güncelleniyor. Hızlı şekilde markaların yenilenmesi ve temmuz ayı sıfır araç kampanyalarının yapılmasına neden oluyor. Dacia, Opel, Seat, Toyota, Renault otomobil fiyatları kaç lira?

Sıfır araç alacak olanlara 40.000 TL indirim ile destek veren otomobil markaları arasında Dacia, Peugeot, Opel, Seat, Toyota, Renault, Fiat, Kia, Honda, Volkswagen markaları yer alıyor.

Hemen Her Markada Sıfır Araç Kampanyası Başladı

Milyonlarca kişiyi ilgilendiren önemli açıklama geldi. Yeni alınan karar ile bazı markaların özel modellerinde 40.000 TL indirim oluşturuşturularak sıfır araç alınabileceği duyuruldu. Bu açıklamalar ile Renault, Toyota, Honda, Kia, Dacia, Volkswagen, Seat, Peugeot ve Opel otomobil markalarının en çok talep gören modelleri indirime girecek.

Sıfır otomobiller 500.000 lira üstünde seyredilen günlerde markalar 0 km araç almak isteyenlere indirim haberlerini ard arda vermeyi sürdürüyor. Fiyatlarda yaşanan ani yükseliş ile araç satışında düşüşler yaşanırken indirim haberleri ile piyasa tekrar canlandı.

En Çok Satış Yapılan Markalar Hangileri?

Elde edilen raporlara göre binek araç türlerinde ve hafif ticari araçlar da listenin ilk sırasında özel markalar bulunuyor. Fiat markası ilk sırada bulunuyor. İkinci sırada ki en çok satan otomobil markası Volkswagen ve üçüncü sırada da Ford geliyor. Binek otomobillerden diğerleri de Renault ve Dacia olarak sıralanıyor. Vatandaşlar arasında binek araç ihtiyacını karşılayacak olan Peugeot ve Opel marka araçlar olmuştu. Sıfır araçlardan vatandaşların vazgeçmediği markalar arasında Toyota ve Kia markalı araçlar listenin ilk sıralarında yer almaktadır.

Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu