Genel

O ilimizden 3 DAKİKA ara ile peş peşe acı haber geldi!

Hatay’da korkutan bir deprem daha kaydedildi. Kandilli Rasathanesi 6.4 büyüklüğündeki depremin Merkez üssünü Hatay Samandağ olarak açıkladı.

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerin ardından artçı sarsıntıların sürdüğü bölgede 6.4 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

AFAD, depremin merkez üssünü Hatay’ın Defne ilçesi olarak açıkladı. İlk paylaşımda derinlik 16.74 km olarak belirtilirken, sonradan paylaşılan raporlara 7.7 km olarak yansıtıldı. Depremin 7.7 km gibi yüzeye oldukça yakın bir derinlikte gerçekleşmesi 6.4 büyüklüğündeki sallantının şiddetini yukarı çekti.

3 DAKİKA SONRA 5.8 İLE SALLANDI

Acil ve Afet Durumu Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ve Kandilli Rasathanesi, Hatay’da 6.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurmasından dakikalar sonra 5.8 büyüklüğünde bir deprem daha rapor edildi. 20.04’teki 6.4 büyüklüğündeki depremi 20.07’de 5.8 büyüklüğündeki artçı sallantı takip etti.

Deprem bölgesinde yayın yapan Habertürk ekibi, deprem esnasında canlı yayında şiddetli bir sallantı yaşandığını aktarırken, bölgede bazı binaların yıkıldığı belirtildi.

Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu