Genel

TC KİMLİK NO yazıp boşluk bırakın, doğum tarihinizi yazın 15.000 TL ödemeler para hesabınıza geçsin! 15.000 TL ödeme başvuruları bugün başladı…

TC kimlik numarası ile başvuru yapana 25.000 TL’ye kadar ödeme verilecek. Konuya ilişkin açıklama o bankalardan duyuruldu. İşte o desteğe ilişkin tüm detaylar…

3 bankadan yeni kampanya başlatıldı. 25.000 TL’ye kadar ödeme almak isteyenlere hemen aynı gün içinde işlem yapmaları halinde kredi ödemeleri verileceği belirtildi. İşte detaylar…

25.000 TLL’ye kadar ödeme için, Akbank, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank harekete geçti. Hemen başvuru yapabilir ve düşük faiz oranları ile bankaların vermiş oldukları kampanyalara katılarak ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Gelir belgesiz olarak 25.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi isteyenlere bankanın müşterileri olmaları halinde de işlemleri hızlı bir yapabilir ve onaylanan tutar ise hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Akbank 25.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Tc kimlik numaranız ile başvuru işleminizi yaparak, Akbank üzerinden işlem yapmak istiyorsanız, kredi yazın, boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazın ve bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. 44 25 numarasına gönderilecek olan mesajın ardından ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirerek nakit kullanacak olanlara hemen aynı gün içinde işlem yaptırabilmektedir. Akbank’ın müşterisi olanlara ise Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası ve Denizbank kredi ödemesi nasıl alınır?

TC Kimlik numaranızı vererek başvuru işleminizi gerçekleştirebileceğiniz diğer iki banka da Yapı Kredi ve Denizbank olarak açıklandı. 25.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu bankalardan kredi notu yüksek olanlar, internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilirler. Gelir belgesiz şekilde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler banka hesapları olması halinde mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştireceği işlemlerin ardından kendi hesaplarında onaylanan tutar kadar ödemeleri de hızlı bir şekilde alabilecekler. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası’ndan, aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanacak olanlara cep telefonları üzerinden SMS ile kredi imkanı sağlamaktadır.

SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, Denizbank üzerinden kredim yazın, boşluk bırakın ve TC kimlik no yazıp boşluk bırakın, doğum tarihinizi yazın 32 80’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. SMS ile Yapı Kredi Bankası’ndan başvuru yapmak istiyorsanız, bireysel kimliğiniz, aylık gelir ve doğum tarihiniz ile 44 11’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. SMS ile başvuru sonrasında kredi onayı alacak olan tüm bireyler diledikleri an bu kredileri banka şubelerinden onaylanan tutar kadar kullanabilmektedir.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu