Genel

İş Bankası duyuru yaptı para almak isteyenler hemen başvursun!

İş Bankası resmen duyurdu. Banka üzerinden yapılan açıklamada 10.000 liraya kadar kredi desteği ödemesi yapılacağı açıklandı. İşte detaylar…

İş Bankası’ndan resmen duyuruldu. Banka resmi internet sitesinden yapmış olduğu duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olanların istenen şartları taşımaları durumunda yepyeni ve avantajlı bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, bankanın koşullarına uygun olmanız halinde işlemlerinizi yaparak bu bankanın başlatmış olduğu kredi kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz.

İş Bankası’nın bireysel ihtiyaç kredisi olarak sağlamış olduğu bu kredi kampanyasında 10.000 TL’ye kadar kredi ödemesi yapmaktadır. Bireysel tüketici kredisi adı altında duyurulan ve 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturuldu. Başvuru işlemi kabul edilen herkese bu ödeme yapılacak.

İş Bankası Kredi başvuru işlemi nasıl yapılacak?

İş Bankası tarafından hazırlanan ihtiyaç kredisi başvurusu için banka müşterisi olmanız halinde internet bankacılığı üzerinden TC kimlik numarası ile yapılacak olan sorgulama ile beraber 10.000 TL kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. İş Bankası, ihtiyaç kredisi almak için kimlik numaranız üzerinden 10.000 TL 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Banka şubelerine gidip kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın İş Bankası şubesine gidip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kimliğiniz ile beraber İş Bankası müşteri temsilcisine gidip gelir belgesiz ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Emekli olanlar kredi işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa banka müşterisi olmaları halinde kredi ödemelerini hesaplarına yatırmaları için önce maaşlarını bu bankaya taşımaları gerekiyor ve daha sonra da yüksek limitli kredi için başvuru yapması gerekiyor. İş Bankası yapmış olduğu kampanya ile emekli olan vatandaşları da düşünüyor ve düşük faiz oranları ile kredi ödemelerini gerçekleştiriyor.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu