Genel

TC kimlik son rakamı 2-3-4-5-6-7-8 olanlara 21.000 TL ödeme verilecek! Banka Müdürü Açıklama Geceyarısı Yaptı

QNB Finansbank’tan 21.000 TL’ye kadar ödeme yapılacak. QNB Finansbank’ın müşterisi olanlara 21.000 TL ödeme verilebilir. İşte, QNB Finansbank’tan müşterilerine 21.000 lira ödeme yapılacak. İşte ödemenin ayrıntıları…

Ek ödeme ihtiyacı olanlara QNB Finansbank’tan zor zamanlarda umut geldi. QNB Finansbank 21.000 TL ödemeyi almak isteyenlere anında başvuru yapabilirsiniz. 21 Bin lira ödeme kampanyası açıklandı. Ancak QNB Finansbank müşterisi olma şartı bulunuyor. Bankada hesabı olanlara 21.000 TL ödeme anında hesabınıza geçecek.

QNB Finansbank’tan kredi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank kredi başvurusu için bankada hesabı olanlara müşterilerin hepsi başvuru yapabiliyor. Kredi notu 1.500 üstü olanlara 36 ay vade fırsatı ile kredi veriliyor. Ek olarak da müşterilerin 18 yaşın üzerinde olması da gerekiyor. Bu şartları taşıyanlara uyan tüm vatandaşlara QNB Finansbank ihtiyaç kredisi veriliyor.

QNB Finansbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank tarafından kredi başvurusu için banka müşterisi olunması şartı bulunuyor. QNB Mobil üzerinden vatandaşlar başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Ek olarak SMS ile 5030’a mesaj atarak başvuruda bulunabilirsiniz. 21.000 TL ödeme alanlara ayrıca ilk ödemelerini 90 gün daha öteleyebilmektedirler.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu