Genel

O banka 50.000 TL ödeyecek

Yapı Kredi Bankası ihtiyacı olan vatandaşların yardımına koşuyor. Faizsiz geri ödeme imkanı sunan Yapı Kredi Bankası yeni kampanyasının detaylarını tek tek açıkladı. Borcu olan, paraya sıkışan bu kampanyadan yararlanabiliyor. İşte Yapı Kredi Bankası kampanya detayları…

Düğün yapacak olan, evini yenilemek isteyen, kredi borcu bulunan vatandaşlar Yapı Kredi Bankası kampanyası ile sevinçten havalara uçuyor. 50.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacını karşılayan Yapı Kredi Bankası 36 ay vade seçeneği ve 3 ay erteleme imkanı ile vatandaşın yüzünü güldürüyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılan başvurular kapsamında gelir belgesiz 36 ay vadeli kredi ödemesinden yararlanabilirsiniz. İşte Yapı Kredi Bankası kampanya detayları…

50.000 TL ÖDEME YAPILACAK

Nakit kampanyasına katılım sağlamak isteyen kişiler cep telefonları üzerinden 44 11’e mesaj atarak kampanyaya dahil olabilirler. Yapılan başvurunun ardından 50.000 TL’ye kadar ödeme yapılıyor. Başvuruda bulunacak olan kişiler T.C kimlik numarası aylık geliri ve doğum tarihini yazarak 44 11’e mesaj gönderebilir. Uygun faiz oranları ve hızlı ödeme imkanı sunan Yapı Kredi Bankası vatandaşların yüzünü güldürdü. Başvurular için en yakın şube ya da mobil uygulamada tercih edilebilir.

adsfgdhswgaefvsgd.jpg


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu