Genel

Ve onayladı, emeklilere müjde ödemeler hesaplara geçmeye başladı! 20.000 TL emekli ödeme hesaplara yattı!

Devlet Bankaları Ortak Duyurdu! Bugün İtibariyle Başvuru Yapana 3 Gün İçerisinde 20.000 TL Ödeme Yapılacak!

Kamu bankalarından bir duyuru yayınlandı ve tüm başvuru ekranları bugün itibarıyla açıldı. Yapılan düzenlemeler ile birlikte devlet bankalarının yapmış olduğu kampanya doğrultusunda başvuru yapana hemen 20.000 TL nakit ödeme gerçekleştirilecek.

Vakıfbank, Halk Bankası ve Ziraat bankası ortak olarak yapmış olduğu açıklamada sadece emeklilerin başvuru yapabileceği yılbaşı fırsatı açıkladı. Bugün itibariyle tüm emekliler başvuru yapabilir. Bankaya başvuru yapanlar 20.000 TL’lik düşük faizli kredi imkânından yararlanabilir. Tüm işlemler sadece online olarak kabul edilmektedir. Şubeye gitmeden kamu bankalarından maaş alan emekliler yılın son şansını kaçırmadan anında hesaplarını 30.000 TL ödemeyi alabilirler.

Emeklilik Şartı Bulunuyor

Memur emeklisi, BAĞ-KUR ya da SGK fark etmeksizin tek bir tuş ile Sadece 5 dakika içerisinde 20.000 TL ödemenizi hesabınıza alabilirsiniz. Burada tek şart emekli olmanız ve maaşınızı devlet bankalarından almak zorunda olmanızdır. Düşük faiz ve kolay kredi kampanyasını kaçırmayın.

Tüm devlet bankaları mevcut bulunan ekonomik krizi biraz daha emeklilerin lehine çevirebilmek adına yardımcı olabilmek için aynı anda yayınlamış olduğu ortak kampanya ile birlikte emeklilerin yüzünü güldürüyor. Yapmış oldukları bu atılım ile birlikte yılbaşına rahat nefes alarak girebilmeleri olanak tanıyan Vakıfbank, Halk Bankası ve Ziraat Bankası tüm emekliler için müjdeyi verdi.

Çekilebilecek 30.000 TL düşük faizli hızlı kredi kampanyasında aynı zamanda ödemelerin ertelenmesi gibi bir şans da bulunuyor. Online olarak başvuru yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde emeklilerin hesaplarına ödemeler geçiyor.

20 Bin TL’yi 3 Ay Ödeme Erteleme Şansınız Bulunuyor

Yapılan düzenlemeler sonucunda 36 ay vadeli olarak alınan kredinin 3 ay öteleyerek ödeme şansı olan emekliler, yapılan duyuru ile birlikte bankalara akın etti. Taksit sayısını toplamda 39 aya çıkması anlamına gelen bu erteleme işlemi, aynı zamanda aylık taksitleri emeklinin maaşına bağlı olacak şekilde belirlenmesi ile daha uygun şekilde geri ödeniyor. Ödeme gücüne ve bütçesine uygun şekilde oluşturulan ödeme tablosu çok uygun faiz oranlarıyla sağlanmaktadır.

Emekli Maaşınızı Devlet Bankalarının Almanız Yeterli

Sabitlenen faiz oranları ile birlikte 20 bin TL’ye kadar olan kredilerinizi bu bankalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu