Genel

Emekli maaşlarında eşi görülmemiş karar! Emekli maaşlarında SON DAKİKA GELİŞMESİ Büyük müjde…

Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli deprem 10 ilde yıkım ve binlerce can kaybına neden oldu. Deprem gelişmesinin ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan ‘Emekli maaşları erken ödenecek’ açıklaması yapıldı. Milyonlar vatandaşın gözü emekli maaşları ne zaman yatacak? sorusuna çevrildi. İşte emekli maaşlarının ödeneceği tarih…

Türkiye deprem felaketiyle sarsılmasının ardından Milyonlar vatandaş emekli maaşlarının ne zaman yatacağını araştırır vziyette. İşte emekli maaşlarının ödeneceği tarih…

ÖDEME TARİHİ ÖNE ÇEKİLMİŞTİ

Habertürk’ün haberine göre,Türkiye genelinde kamuda çalışan memur, işçi ve sözleşmeli personelin maaş ödemeleri 4 gün erkene çekilerek 11 Şubat’ta yapılacak.

BAKANLIK AÇIKLAMA YAPTI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Yaşanan deprem felaketi nedeniyle 4A ve 4B kapsamındaki 2023/Şubat ödeme dönemi gelir/emekli aylıkları erken ödenecektir. Geçmiş Olsun Türkiye” ifadelerine yer verdi.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu