Genel

Bugün duyuruldu! PTT üzerinden 2.750 TL yardım parası verilecek! ATM’lerinden paranızı alın!

PTT’den yeni sosyal yardımlar için duyuru geldi. Artan fatura fiyatlarının ardından doğal gaz ve elektrik desteği verildiği açıkladı. İşte bu desteklere ilişkin detaylar…

Devletten sağlanan destek paketlerinde kapsam genişletildi. Yeni yardım paketlerinin olduğu da belirtilerek destek ödemeleri kapsamında farklı kalemlerde ödemeler yapıldığı aktarıldı.Söz konusu olan bu yardımlar için e-Devlet’ten de başvuruların alınacağı bildirildi. Bu başvuruya dair form doldurulacak ve destek türüne göre PTT’den ödeme de verilebilecek.

Doğalgaz ve Elektrik Tüketim Yardımı

PTT’den verilen yeni sosyal yardımların duyuru işlemi yapılırken artan fatura fiyatları ile birlikte doğal gaz ve elektrik desteğinin geldiği de ifade edildi. Vatandaşlara bu yardım kampanyasına ilişkin başvuru ayrıntıları da aktarıldı. İşte yardıma ilişkin koşullar ve merak edilen tüm detaylar…

PTT’nin yaptığı açıklamada vatandaşlara doğal gaz ve elektrik desteği verileceği duyuruldu. Bu yardıma dair vatandaşlar da başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağını araştırmaya başladı.

E-Devlet’ten Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu yardımdan kapsamında yarar sağlamak isteyen öncelikle faturada adı geçen kişi PTT’den başvuru yapabilir. Aynı zamanda e-devlet sisteminden başvuruların yapılabileceği aktardı.

e-Devlet’ten doğalgaz ya da elektrik tüketim desteği için başvuru işlemleri yapılabilir. Başvuru işlemi sonrasında eğer kabul edilirse ödemelerin PTT’den alınacağı belirtildi.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu