Genel

Az Önce Onaydan Geçti! 7.500 TL Ödemesi Yapılacak: Bugün ATM’den Hemen Çekin…

Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti BBVA, emekli müşterilreine 2023 yılında ödeyeceği promosyon tutarlarını açıkladı. Garanti’den yapılan açıklamada 2023 yılı için kampanyada güncellemelere gidildiği duyurulurken, ödenecek yeni rakam da ortaya çıkmış oldu.

Milyonlarca dar gelirli emekli vatandaşa nefes aldıran promosyon ödemelerinde 2023 rakamları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. 1946 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda olan Garanti Bankası, 2 milyon 250 bin EYT’linin de emekli olacağının açıklanmasının ardından çalışmaları hızlandırdı.

31 Aralık 2022 tarihi itibariyle geçen yıl vermiş olduğu emekli promosyonu kampanyalarını sona erdiren Garanti, 2023 için yeni takvimini ve ödenecek yeni ücretleri açıkladı. Duyurunun yapıldığı tarihten geçerli olmak üzere maaşını 3 yıl boyunca Garanti BBVA’dan alacağına söz veren emeklilere 7500 TL’ye varan nakit ödeme yapılacak.

Aynı zamanda emekli müşterilere ödenecek tutarın yanında birçok bankacılık hizmetinden de ayrıcalıklı yararlanabilme şansı sunulacak.

Bankacılık sektörünün en güvenilir şirketleri arasında yer alan Türkiye Garanti Bankası’nın internet sitesinden yaptığı duyuruya göre alınacak maaşlara göre ödenecek promosyon tutarları da artacak. İşte 2023’te verilecek ödeme miktarları

SON BAŞVURU TARİHİ 28 ŞUBAT

Garanti BBVA’da emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olan emeklilerimize 3.600 TL, 3.500 – 7.500 TL arasında olan emeklilerimize 4.200 TL, 7.500 – 10.000 TL arasında olan emeklilerimize 5.400 TL ve 10.000 TL ve üstünde olan emeklilerimize 6.000 TL tutarında nakit promosyon avantajı sunulmaktadır. Promosyon avantajından 1 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süre ile Garanti BBVA’dan almayı taahhüt eden emekli müşterilerimiz yararlanabilir.

Garanti BBVA’nın 28 Şubat itibariyle kampanyayı uzatıp uzatmayacağı henüz bilinmezken, EYT’liler de maaşlarını taşıyarak ilk kez promosyon alma hakkı elde edecek.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu