Genel

İşte 14 Şubat benzin, motorin ve LPG fiyatları…

Araç sahiplerini üzen haber geldi. Benzin ve motorin grubuna gelen zam pompaya yansıdı. Peki benzin ve motorine ne kadar zam geldi. 14 Şubat güncel akaryakıt fiyatları ne kadar oldu?

Uluslararası akaryakıt fiyatları son dönemde sık sık artış ve düşüş göstermeye başladı. Akaryakıt fiyatlarındaki bu dalgalanma ve TL değer kaybı pompa fiyatlarına da yansıyor.

Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma sebebiyle akaryakıt fiyatları sık sık değişiyor. Bu durum akaryakıt fiyatlarının araştırılmasına neden oluyor.

4 Şubat 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere motorine 65 kuruş indirim, LPG’ye ise 1 lira 7 kuruş zam yapıldı. Son olarak 10 Şubat Cuma gününden itibaren uygulamaya girmesi beklenen 62 kuruşluk benzin ve 1 lira 2 kuruşluk motorin zammı iptal edildi.

Araç sahiplerini üzen haber geldi. Benzin ve motorine gelen zam sonrasında güncel fiyatlar ne kadar oldu? İşte 14 Şubat benzin, motorin ve LPG fiyatları…

Benzin ve motorine zam!

Bugünden itibaren geçerli olmak üzere benzin grubuna 1 lira 11 kuruş, motorin grubuna ise 1 lira 21 kuruş zam geldi. İşte güncel akaryakıt fiyatları…

İstanbul 14 Şubat 2023 güncel akaryakıt fiyatları

Motorin litre fiyatı 21,15 TL

Benzin litre fiyatı 20,89 TL

LPG litre fiyatı 12,07 TL

Ankara 14 Şubat 2023 güncel akaryakıt fiyatları

Motorin litre fiyatı 21,49 TL

Benzin litre fiyatı 21,14 TL

LPG litre fiyatı 12,26 TL

İzmir 14 Şubat 2023 güncel akaryakıt fiyatları

Motorin litre fiyatı 21,56 TL

Benzin litre fiyatı 21,06 TL

LPG litre fiyatı 11,95 TL


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu