Genel

Apple iOS 16.3.1 ve iPadOS 16.3.1’i yayınladı

Apple iPhone için iOS 16.3.1 ve iPad için iPadOS 16.3.1 sürümlerini yayınladı.

Apple iPhone için iOS 16.3.1 ve iPad için iPadOS 16.3.1 sürümlerini yayınladı. Bu yeni güncellemeler, iOS 16.3 ve iPadOS 16.3 güncellemelerinin yayınlanmasından iki hafta sonra geldi.

iPhone ve iPad için yayınlanan son güncellemeler temel olarak bazı hata düzeltmeleri ve performans güncellemeleriyle birlikte geliyor; Apple’ın yayın notlarını aşağıda görebilirsiniz. Bu güncelleme iPhone’unuz için önemli hata düzeltmeleri ve güvenlik güncellemeleri sağlamaktadır:

Uygulamalar iCloud kullanıyorsa iCloud ayarları yanıt vermeyebilir veya yanlış görüntülenebilir

Bul için Siri istekleri çalışmayabilir

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modellerinde Crash Detection optimizasyonları iPad için sürüm notları, iPhone 14 modelleri için çarpışma algılama güncellemesi hariç aynıdır. Gördüğümüz gibi bu güncelleme, insanlar aslında bir kazaya karışmadığında tetiklenen Çarpışma Algılamasını ele alıyor, umarız bu sorunu çözecektir.

Apple henüz iOS 16.4 beta 1 yazılımını yayınlamadı, görünüşe göre Apple iOS 16.3.1 ve iPadOS 16.3.1 güncellemeleri üzerinde çalışırken bu gecikti. Şimdi iOS 16.4’ün ilk beta sürümünün bu hafta yayınlanmasını bekliyoruz.

Yeni iPadOS 16.3.1 ve iOS 16.31 yazılım güncellemeleri artık indirilebilir durumda; güncellemeleri Ayarlar > Genel > Yazılım güncelleme > İndir ve yükle yolunu izleyerek cihazınıza yükleyebilirsiniz.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu