Genel

PTT’den 10.000, 20.000, 30.000 ve 50.000 TL Paranızı ATM’DEN ÇEKİN!

Bilindiği üzere bundan sonra PTT’den de tüketici kredisi çekilebiliyor. Çok sayıda emeklinin bu yolu kullanarak tüketici kredisi çekme yoluna bugüne kadar gittiği ve bundan sonra da PTT’yi tercih edeceği açıktır. Bu anlamda makul fiyatlı kredi alabilmek isteyenler PTT ile iletişime geçmeye başladı. Böylece alınacak kredinin hem alınması hem de geri ödenmesi basit olacaktır.

Emeklilik ile gelirler neredeyse yarıya inmekte aynı zamanda bütün başka giderlerde artışlar olmaktadır. Büyüyen çocukların eğitim giderleri artmaktadır. Bu anlamda PTT tarafından emekli vatandaşlarımıza uygun faizlerle kredi verilmektedir.

PTT En Çok Emeklileri Sevindirdi!

PTT aracılığı ileAktif Bank tarafından sağlanan kredinin miktarı 10.000, 20.000, 30.000 ve 50.000 TL olarak belirlenmiştir.

Emeklilerin TC kimlik numarası ile almaları mümkün olacaktır. Yalnız ön şart 80 yaşından küçük olmak olarak belirlenmiştir. Diğer sevindirici durum ise kredinin kefilsiz ve şartsız olarak verilmesidir. Sadece emekli olmak yeterlidir. İpotek ve teminat gibi şeyler gerekmemektedir. Bu da birçok kredi alacak kişi tarafından beğeni kazanmış bir niteliktir.

PTT İhtiyaç Kredisi İçin Nasıl Başvurulur?

Ön müracaatınızı bir SMS mesajı ile yapılabilirsiniz. 3050 ye bir mesaj gönderip mesajda şu bilgileri yazınız: PTT boşluk TC Kimlik Numarası boşluk gün ay ve sene olarak doğum tarihi.

Krediniz ile ilgili geri bildirim aldıktan sonra, size en yakın PTT şubesine size bildirilen belgeler ile başvurmanız gerekecektir. Sonrasında ise TC Kimlik Numarası son rakamı bildirildiğinde ihtiyaç kredinizi çekebileceksiniz.

36 ay vadeli ve düşük faizli kredi için çok sayıda kişinin başvuruyu yapması beklenmektedir, bu fırsat kaçırılmaması gereken bir fırsattır.
PTT’den Emeklilere SMS Kredi

Maaşını PTT iş yerlerinden alan emekliler artık PTT Şubelerine gitmeden kredi alabiliyor.

10.000 TL 3 AY ÖDEMELİ

1.jpg

20.000 TL 3 AY ÖDEMELİ

2.jpg

30.000 TL 3 AY ÖDEMELİ

3.jpg

50.000 TL 3 AY ÖDEMELİ

4.jpg


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu