Genel

AZ ÖNCE Onaylandı! Açıklamalar Peş Peşe Geldi! Emekliye TC kimlik ile 7.500 TL ödeme veriliyor

EYT’nin yasalaşmak üzere olması nedeniyle emekliye verdikleri promosyonu yeniden paylaşan bankalar, rakamlarını güncellemeye devam ediyor. İşte İş Bankası’nın emekliye vereceği rakam…

Milyonlarca EYT’linin de emekli edilecek olması ile birlikte emekli sayısı 15 milyona yaklaşırken, özel bankaların vatandaşa verecekleri emekli promosyonları yeniden gündeme geldi.

İş Bankası, milyonlarca müşterisini memnun etmek için çalışmalara devam ediyor. 2023’te 2 milyon 250 bin EYT’linin de emekli olmasıyla birlikte sayıları 15 milyonu geçecek olan emeklileri 3 yıl süreyle bankasında tutmak isteyen pek çok kamu ve özel banka, promosyon tutarlarına zam üstüne zam yapıyor. Geçtiğimiz yıl açıkladığı promosyon kampanyası 31 Aralık 2022’de son bulan İş Bankası ilk önce promosyon kampanyasının süresini uzatmış daha sonra ise kampanyada güncellemelere gitmişti.

2023’TE İŞ BANKASI EMEKLİYE NE KADAR PROMOSYON ÖDEYECEK?

Geçtiğimiz yıllarda promosyon ödemesinden yararlansın ya da yararlanmasın milyonlarca emekli, yapılacak emekli promosyonu zammından yararlanacak. Peki İş Bankası, 2023’te emekli müşterisine ne kadar promosyon ödeyecek?

Emekli müşterinin maaşı yükseldikçe, ödenecek promosyonlar da katlanarak artacak. İşte 2023 promosyon tablosu…

adzsfxdgcfgmhjokyjthrsgfgn.jpg

EYT’LİLER İLK KEZ PROMOSYON ALIYOR!

Meclis’e gelmesine günler kala Kahramanmaraş’taki 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler nedeniyle ertelenen EYT tasarısı, önümüzdeki haftalarda Meclis’e gelecek. EYT’liler, kararın Resmi Gazete’de yayımlanmasıyla birlikte e-Devlet üzerinden SGK’ya başvuru yapıp emeklilik için gün bekleyecek. Maaşları 1 Mart tarihinden itibaren hesaplanacak EYT’lilerin ilk maaşlarını ne zaman alacakları ise henüz bilinmiyor.

Birçok banka EYT’li müşterilerine de normalde emeklilere ödediği promosyonun aynısını öderken, Denizbank, EYT’li emeklilere özel 7500 TL’lik promosyon kampanyasını hayata geçirdi. EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak ile görüşen Denizbank yetkilileri, günler sonra kampanya detaylarını resmen açıkladı ve EYT ile maaşını Denizbank’a taşıyan emeklilere, bir otomatik ödeme sözü talimatı karşılığında 7500 TL promosyon verileceğini duyurdu.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu