Genel

30.000, 40.000 ve 50.000 TL Devlet Destekli Ödeme! Emeklinin Yüzünü Güldürecek Ödeme Müjdesi Geldi!

Emekliye güzel haber geldi. Son dakika gelen habere göre, 30.000 TL ile 50.000 TL arasında emekli maaşı alanlara, nakit ihtiyacı durumunda sağlanacak yeni bir kredi paketi hazırlandı. İşte o kredi paketine ilişkin detaylar…

https://esenlerdesonhaber.net/ekonomi/emekliye-odeme-30-40-ve-50-bin-tl-devlet-destekli-olarak-odenecek-2102h

Emeklinin Yüzünü Güldürecek Ödeme Müjdesi Geldi! 30.000, 40.000 ve 50.000 TL Devlet Destekli Ödeme!

Emekliye güzel haber geldi. Son dakika gelen habere göre, 30.000 TL ile 50.000 TL arasında emekli maaşı alanlara, nakit ihtiyacı durumunda sağlanacak yeni bir kredi paketi hazırlandı. İşte o kredi paketine ilişkin detaylar…

Son dakika gelen habere göre, 30.000 TL ve 50.000 TL arasında emekli maaşı alan tüm vatandaşlara, nakit ihtiyacı olması halinde işlem yapılacak yeni bir kredi paketi hazırlandığı duyuruldu. Emekli maaşı hesaplarından işlemlerini yaparak, devlet destekli kredi kullanacak olanlara 30.000 ve 50.000 TL arasında destek ödemeleri yapılıyor.

Uygun faiz oranları ve vade fırsatı ile beraber alabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olanlar ihtiyaç kredisi ödemeleri bankaların müşterileri olmaları halinde internet bankacılığı uygulamaları vasıtası ile yapılacak ve emekli maaşınızı almış olduğunuz banka üzerinden Kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlara sağlanıyor. Devlet destekli olarak faiz oranlarından yararlanma şartı ile beraber 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacaktır.

Emekli Olana 50.000 Lira Destek…

Emekli maaşı hesabınızdan başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılım için, maaş müşterisi olmuş olduğunuz bankanın internet bankacılığı üzerinden giriş yapabilir ve kredi başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Emekli maaş hesabınızdan internet bankacılığı şifreniz yok ise size en yakın banka şubesinden, 1.69 faiz oranlarından yararlanarak 50.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Diğer bankalara göre daha düşük faiz oranları ile kredi alabileceğiniz bu kredi paketi ile beraber sizlerde emekli maaş hesabınızdan işlemlerinizi yapabilir ve kredinizi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi bankaların resmi internet siteleri üzerinden giriş yapan tüm vatandaşlara, kredi işlemleri, bankaların internet siteleri üzerinden de yapılabiliyor.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu