Genel

PTT’den az önce duyuru yapıldı! Emekliye Büyük Destek DİKKAT! 25.000 TL’ye para almak isteyenler hemen başvursun!

Kimliğiniz ile birlikte PTT şubelerine giderek başvurunuzu yapabilir ve anında 25 bin TL ödeme alabilirsiniz. Başlatılan kampanya ile PTT, borçları yüzünden zor durumda kalan vatandaşlara destek oluyor. Peki PTT’nin emekli kampanyası nedir, kredi başvurusu nasıl yapılır? PTT kredi çekme şartları neler? PTT üzerinden sunulan emekli kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlarımız başvuru işlemlerine haberimizin devamında ulaşabilir. İşte detaylar…

PTT’den az önce duyuru yapıldı! Kredi borcunu kapatmak isteyen emeklilere güzel haber geldi. En yakın PTT şubesinden başvuru yapılabilecek. Kimliğiniz ile birlikte PTT şubelerine giderek başvurunuzu yapabilir ve anında 25 bin TL ödeme alabilirsiniz. Başlatılan kampanya ile PTT, borçları yüzünden zor durumda kalan vatandaşlara destek oluyor. Peki PTT’nin emekli kampanası nedir, kredi başvurusu nasıl yapılır? PTT kredi çekme şartları neler? PTT üzerinden sunulan emekli kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlarımız başvuru işlemlerine haberimizin devamında ulaşabilir. İşte detaylar…

PTT, emekli maaşı alan vatandaşlar için yeni bir kampanya başlattı. Buna göre borcu olanlara 25 bin TL’ye kadar nakit desteği sağlanacak. Gelin detaylara birlikte bakalım. PTT ve Aktif Bank ile gerçekleştirilen iş birliğinin sonucunda PTT’den emekli maaşı alanlar kredi alabilecek. Emeklilere 25 bin TL limitli 24 ay vadeli kredi veriliyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

PTT’den emeklilik kredisi almak isteyenler başvuru için en yakın PTT şubesi7e gidebilir. PTT şubelerinde şartsız, kefilsiz olarak emekli kredisine başvurusu yapılıyor.

Eğer PTT şubesine gitmekle vakit harcamak istemiyorsanız online olarak da başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmak için akıllı telefonunuza PTT mobili indirdikten sonra sisteme giriş yaparak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredinizin onaylanma süreci 15 güne kadar uzayabilir.

PTT’den yapılan açıklamada kampanya hakkında, ”Acil nakit ihtiyacı olan emeklilerimize %2,69 faiz oranından başlayan faizlerle 100.000 TL’ye kadar nakit kredi. İhtiyaçlarınızı değil, borçlarınızı erteleyin.” ifadeleri kullanıldı.

Kredi Miktarı: 25.000 TL

Hesabınıza Yatacak Tutar: 24.862,5 TL
Toplam Ödeyeceğiniz Tutar: 30.794,53 TL
Kredi Vadesi (Ay): 12
Taksit Sayısı: 12
KKDF: 695,36 TL
Tahsis Ücreti:
137,5 TL
Gecikme Faiz Oranı: %3.497
Efektif Yıllık Faiz Oranı: %50.3377
Akdi Faiz Oranı: %2.69


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu