Genel

Gram ve çeyrek altın sahipleri müjdeli haber verildi!

ABD’nin aldığı faiz kararları sonrası dolar kurunda ataklar görülürken, son dönemde altında da yükseliş görülmesi dikkat çekti. Altın ve dolar yaşanan yükselişin devam edeceğini açıklayan

Gerek Amerikan Merkez Bankası (FED) tarafından alınan faiz kararları ve gerekse de ileriye dönük endişelerle yükselen altın için yeni tahmin Dolar Uzmanı Devrim Aykıl’dan geldi.

ALTIN İÇİN GÖRÜLMEMİŞ RAKAM

Geçen haftanın sonunda dolar biraz hareketlendi. Bugün tekrar durmuş gibi görünüyor. Bu sabah dolar 18,82 TL’den, euro ise 20,33 TL’den satılıyor. Altının gram fiyatı 1.134 TL; petrolün varil fiyatı ise şu ana kadar 82 USD seviyesinde. Ancak bunlar ekran fiyatları. Döviz bürosundan fiziki dolar almak isterseniz 19.20 TL’den işlem görüyor. Dolar Uzmanı Devrim Akyıl doların orta uzun vadede 44 TL’ye ulaşmasını, gram altının da 5.000 TL’yi geçmesini beklediğini söyledi.

Bugün kuyumculardan alacağınız fiziki gram altın da 1.187 TL. Bugünkü
altın fiyatları ise haberimizde. İşte o fiyatlar…


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu