Genel

Ayçiçek yağı fiyatlarında 80 liralık büyük indirim! Ayçiçek yağı fiyatları bir anda düştü…

4 lt ayçiçek yağı fiyatlarında 80 TL dev indirim yapıldı. Fiyatlar bir anda dibe vurdu. Parası olan herkes hemen gidip o marketten yağ alabilir. İşte yağ fiyatları ve detaylar….

Türkiye’de 2023 yılına girdiğimiz şu günlerde en fazla fiyatı yükselen ürünler arasında 4 lt ayçiçek yağı bulunuyordu. Bazı marketler de yağ için kampanya başlattı. İşte indirime ilişkin detaylar…

Türkiye’de zam ile birlikte en fazla fiyatı yükselen ürünler arasında ayçiçek yağı yer alıyor. Bu marketlerden kendilerine uygun şekilde düzenlemelerin gerçekleştirilmesi ve indirimli fiyat avantajlarının sağlanması mümkün. Bu doğrultuda da indirimlere bu şekilde devam edilmesi gerektiği ifade edildi.

Buna göre özenli bir şekilde gerçekleştirilecek işlemlerin ardından da herhangi sorunların meydana gelmeden de ihtiyaçların alınabileceği ve bu süreçte de 4 lt sıvı yağda da şok indirim yapıldığı açıklandı. Vatandaşların yapılan bu indirimden hemen faydalanması için marketlere giderek kampanya detaylarına ulaşması gerekiyor. Buna göre ise gerçekleştirilen indirimde son zamanların en büyük kampanyası yapılmış oldu.

Ayçiçek Yağına Büyük İndirim Geldi

4 litrelik ayçiçek yağlarına o markette büyük indirim yapıldı. 4 litre Onur Bereket Ayçiçek Yağı ürünü de 119,99 TL’ye kadar düştüğünü açıkladı.

Ülke genelinde de Yudum 4 litre ayçiçek yağı fiyatı 175 TL’ye düşerken 119 TL’ye satılan bu ürünün toplam 55 TL daha ucuz olduğu da söylendi. İşte kampanyaya ilişkin tüm detaylar;

Onur Bereket markasının satışta sunduğu 4 lt ayçiçek yağında kampanya 136,99 TL’den 119,99 TL’ye kadar düşerek yapıldı. Bu doğrultuda marketten başlatılan bu kampanyaya büyük rağbet gösterilirken vatandaşlar internet ortamından da rahat bir şekilde siparişlerini oluşturabilecekler.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu