Genel

Twitter’ı engelleyen hükümete Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk’tan dikkat çeken bir yorum geldi

Milyonlarca vatandaşı etkileyen ve 10 bine yakın binayı yerle bir eden 2 büyük deprem sonrası pek çok vatandaş gerek yardım ve gerekse dayanışma için Twitter’ı kullanıyordu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hatay’da konuşma yaptığı sırada engellenen sosyal medya devinden konuya ilişkin ilk açıklama geldi…

Dünyanın konuştuğu Türkiye depreminin 3. gününde yaşanan Twitter skandalının yankıları devam ediyor.

Gerek enkazın altında kalan vatandaşların yardım çığlıklarını duyurduğu ve gerekse de yardımların organize edildiği Twitter, tam da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hatay’da konuşma yaptığı esnada kısıtlandı.

RESMİ YALANLAMA GELMEDİ

Yaşanan Twitter kısıtlaması sonrası hükümet kanadından henüz konuya ilişkin bir yalanlama gelmezken, Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk’tan dikkat çeken bir yorum geldi.

”BİLGİ EDİNMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Yaptığı açıklama ve çıkışlarla dikkat çeken Elon Musk, gazeteci Haskoğlu’nu alıntılayan bir yabancı hesaba yanıt verdi.

Mathians Fans isimli kullanıcının ”Türk hükümeti ülke çapınca Twitter’ı kısıtladı” mesajına yanıt veren Musk, ”Daha fazla bilgi edinmek için çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu