Genel

Sadece üstün zekalı olan resimdeki gizli topu bulabiliyor! 8 saniyede bulanların IQ’su en 150 çıkıyor! 8 saniye içinde görebilir misin?

Optik İllüzyon: Bu resimde göz önünde bir top gizlenmiştir. Gizli topu 8 saniye içinde görebilir misin? Gözlem becerilerinizi şimdi test etmek için bu optik illüzyon mücadelesine katılın.

Bazı görüntülerin neden gözlerinizi kandırdığını hiç merak ettiniz mi? Bir görüntünün göründüğünden daha fazlası olduğunu hiç düşündünüz mü? Tüm bu soruların cevabı büyük bir evet ise, o zaman, optik yanılsamaların büyüsünü deneyimlediniz demektir.

Üç optik yanılsama kategorisi vardır: gerçek, fizyolojik ve bilişsel. Tüm bu illüzyonların ortak bir teması var, o da insan beynini kandırmak. İnsan zihnini büyüleme yeteneğinin yanı sıra, gözlem becerilerinizi ve dikkat sürenizi geliştirmenin mükemmel bir yoludur. Ne kadar gözlemci olduğunuzu test etmeye hazır mısınız? Hadi bulalım.

adswfghjhgrtaefsagshgafs.jpg

RESİMDEKİ GİZLİ TOPU BULABİLİR MİSİN?

Yukarıda paylaşılan görsel, odada kazak ören yaşlı bir kadını ve kedilerini de görebileceğiniz bir oda sahnesini gösteriyor. Görünürde saklanan bir top var ve mücadeleyi başarıyla tamamlamak için resimdeki topu 8 saniye içinde bulmanız gerekiyor.

Gözlem becerilerinizin bir testi olacak ve aynı zamanda dikkat sürenizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Optik illüzyonlar, kişinin gözlem yapma ve eleştirel düşünme yeteneğini değerlendirmenin en temel yollarından biridir.

Zekanızı test etmenin iyi bir yolu olduğu düşünülse de, gerçek IQ seviyenizi belirlemenize yardımcı olabilecek daha gelişmiş yöntemler mevcuttur.

GİZLİ TOPU GÖRDÜN MÜ?

Buradaki zorluk bir top bulmak ve onu tespit etmek için 8 saniyeniz var. Olağanüstü gözlem becerilerine sahip kişiler, gizli topu bulmayı daha kolay bulacaktır. İlk kez deneyenler, bunu ilginç olduğu kadar zorlayıcı da bulacaklar. İlk kez deneyenler, deneyimli bulmacacılara göre daha fazla zamana ihtiyaç duyabilir.

Topu henüz görmedin mi? Görüntüye çok dikkat edin ve topu tespit edip edemediğinize bakın. Acele edin, zaman bitiyor. Top görüntünün herhangi bir yerinde bulunabilir.

asdfgfhyjukyliuiyuktyjrthdgrsdf.jpg


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu