Genel

Az Önce Marketler Peş Peşe Duyurdu! Ayçiçek Yağ Fiyatları Düştü! 5 litre Ayçiçek Yağ Fiyatları Belli oldu…

Ayçiçek yağına büyük indirim geldi. O marketten çıldırtan kampanya biraz önce açıklandı. Orkide 5 lt ayçiçek yağı fiyatı şok yarattı. Hemen kilerlerinizde yer açın. Herkes almak için o markete koşuyor. İşte kaçırılmayacak fiyatlar…

Ayçiçek yağı fiyatları ekonomik kriz sebebi ile yükseldi. Ayrıca Rusya Ukrayna Savaşı’nın başlaması da resmen rekor üstüne rekor kırmasına neden oluyor. Vatandaşlar artık mutfakların temel ihtiyacı olan Ayçiçek yağını dahi almakta zorluk yaşarken market zincirlerinden kampanyalar peş peşe geliyor.

Bugün de yeni bir Ayçiçek yağı indirimi daha açıklandı. Fiyatı görenler şok olacak. Çünkü başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyata ayçiçek yağı bulmak da mümkün değil. Hemen kilerlerinizde yer açın ve bu indirimi kaçırmayın.

Ekonomik manada güçlük yaşayan ve geçinmekte de güçlük çeken vatandaşlara bir darbe daha gelmişti. Yemek ve salataların olmazsa olmazı olan ayçiçek yağı fiyatları resmen rekor kırdı. Bu durumda da vatandaşlara ekonomik fiyatlarla satış yapan yani ayçiçek yağı indirimi yapan marketler araştırılıyor. Vatandaşın yüzünü güldürecek bir indirim daha açıklandı. 5 litre Orkide Ayçiçek yağı yalnızca 139 TL’den satışa çıktı. Öyle kampanya bir kez daha gelmez. 5 L ayçiçek yağı indirimi ve detaylar…

Ayçiçek Yağı Yalnızca 139 TL…

Ekonomik bir alışveriş yapmak isteyenler için ayçiçek yağı indiriminin başladığının müjdesi geldi. Hakmar Marketlerde bu sabah itibari ile yeni indirimli ürün listesi açıklandı. Hakmar’da 5 lt Orkide Ayçiçek yağı yalnızca 139 TL’den satışa konuldu. Ancak bu kampanyadan faydalanabilmek için marketten 50 TL ve üstü alışveriş yapmak gerekiyor. Yani 50 TL ve üzeri alışveriş yapanlara hakmar’da Orkide 5 litre ayçiçek yağı 139 TL’ye sunuluyor.

İndirim 12 Şubat’a Kadar Devam Edecek…

Hakmar Marketleri’nde ayçiçek yağı indirim kampanyası için tarih belli oldu. 9 Şubat tarihi itibariyle başlayan ayçiçek yağı indirimi kampanyası 12 Şubat tarihine kadar geçerli olacak. Yalnızca İstanbul’da Market zincirleri bulunan Hakmar’ın tüm şubelerinden indirimli fiyatlar ile ayçiçek yağı satın alabilirsiniz.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu