Genel

WhatsApp Sesli Durum, Tepkiler ve daha fazla özelliği kullanıma sunuyor

WhatsApp, durum güncelleme deneyimini geliştirmeyi amaçlayan yeni özelliklerini açıkladı. Duyuru, platformda Android için sesli durum güncellemelerinin beta sürümünün ardından geldi.

Bu yeni özellikler, kullanıcıların arkadaşları ve aileleriyle bağlantı kurmalarını daha basit ve daha yaratıcı hale getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca, tıpkı kişisel sohbetleriniz ve aramalarınız gibi, WhatsApp durumunuzun da uçtan uca şifreleme ile güvende olduğunu ve özel ve güvenle paylaşmanıza olanak sağladığını belirtmek önemlidir.

WhatsApp Durumunun Keyfini Çıkarmanın Yeni Yolları

Özel Kitle Seçici: Gizlilik ayarlarınızı durum bazında düzenleyerek durum güncellemelerinizi kimlerin göreceğini seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Yaptığınız son gizlilik seçimi, bir sonraki güncellemeniz için varsayılan olarak kaydedilecektir.

Sesli Durum: WhatsApp durumunuzda 30 saniyeye kadar sesli mesajlar kaydedip paylaşarak aklınızdan geçenleri söyleyin. Bu özellik, özellikle yazmak yerine konuşmayı tercih ediyorsanız, daha kişisel güncellemeler göndermek için harikadır.

Durum Tepkileri: Durum tepkileri eklemek, arkadaşlarınızın ve kişilerinizin güncellemelerine yanıt vermenizi kolaylaştırır. Kullanıcı geri bildirimlerine göre, geçen yıl Reaksiyonlar kullanıma sunulduktan sonra en çok talep edilen özellik buydu. Artık sekiz emoji tepkisinden birine basit bir kaydırma ve dokunma hareketiyle yanıt verebilirsiniz. Hala metin, sesli mesaj, çıkartma ve daha fazlasıyla yanıt verme seçeneğiniz var.

Yeni Güncellemeler için Durum Profili Halkaları: Yeni durum profili halkası ile sevdiklerinizden gelen güncellemeleri takip edin. Kişiniz bir durum güncellemesi yayınladığında profil resminin etrafında belirecek ve sohbet listelerinde, grup katılımcı listelerinde ve kişi bilgilerinde görünür hale gelecek.

Durumda Bağlantı Önizlemeleri: Artık durumunuza bir bağlantı gönderdiğinizde, tıpkı bir mesaj gönderdiğinizde olduğu gibi içeriğin görsel bir önizlemesini göreceksiniz. Bu, durumlarınızın daha iyi görünmesini sağlar ve kişilerinize tıklamadan önce bağlantının ne olduğunu daha iyi anlamalarını sağlar.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu