Genel

33.500 TL Ödeme Müjdesi Geldi! Bankamatik Kartı Olanlara Ödeme Yapılacak! Hemen Alın! İşte Destek Ödemesi İçin İstenen Şartlar…

Son dakika haberi olarak duyuruldu. Bu habere göre bankamatik kartı olanlara 33.500 TL ödeme yapılacağı duyuruldu. Peki bu ödemeyi hangi banka veriyor? İşte konuya dair tüm detaylar…

O Bankadan vatandaşa 33.500 TL ödeme için yeni bir duyuru yapıldı. Banka müşterisi olup kredi kullanacak olan kişilere, 33.500 TL kredi ödemesi yapılacak. Başvuru koşullarını sağlayanlara kredi verilecek. 33.500 TL kredi işlemleri için banka anında sonuç vermektedir. Bankamatik kartı var ise QNB Finansbank’tan bu bankanın internet bankacılığını kullanarak da kredinizi alabilirsiniz. Bu şekilde kredi alabileceksiniz ve kredi notu uygun olması halinde şubeye gitmeden de kredi ödemesi alabileceksiniz.

33.500 TL Ödeme Başvuru Nasıl Yapılır? Hangi Koşullar Aranıyor?

QNB Finansbank’tan başlatılan kampanyaya başvuru işleminizi yapmadan önce banka kredi şartlarını yerine getirmeniz gerekiyor. 18 yaş üstü olan herkese, TC kimlik numarası ile kredi alma imkanı sağlıyor. Banka müşterisi olan ve kredi alacaklara kredi notu 1200 ve üzerinde olması durumunda değerlendirmeye girecek ve gelir durumuna bakılarak bankalardan onay sağlanacaktır. Kredi almak isteyenlerin tercih ettiği bu bankaların başında QNB Finansbank, yer alıyor. Gelen yeni açıklama ile birlikte, SMS ile de hemen sonuç verileceğini açıkladı.

SMS ile Kredi Kampanyası Başvurusu…

TC kimlik numarasından başvuru için QNB Finansbank sizlere SMS ile kredi desteği sağlamaktadır. SMS ile kredi için TC kimlik numaranızı 5030’a göndererek mesaj atabilirsiniz. Değerlendirme ise kredi genel müdürlüğü ve QNB Finansbank tarafından yapılacak ve sizlere sonuç 5 dakika gibi sürede gelecektir. Bu şekilde kredi alacak kişilere hemen ödeme yapılmaktadır.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu