Genel

Vakıfbank hesabı olanlara 21 bin 600 TL Ödeme Yapacak! ATM’DEN paranız hemen çekin

Anlaşması kesinleşti! 28 bin lira ödenecek

Son zamanlarda hızla artan promosyon anlaşmaları devam ediyor. Vakıfbank bir üniversite ile 28 bin 800 liralık promosyon anlaşması imzaladı.

Vakıfbank ve Selçuk Üniversitesi arasında promosyon anlaşması imzalandı. Bu anlaşma sonucunda Selçuk Üniversitesi personelleri, 3 yıllığına 28 bin 800 lira promosyon alacak. Bu anlaşma için 7 bin 200 lira fesih bedeli ödenecek. 21 bin 600 lira net olarak personelin hesabına yatacak. Promosyon anlaşmasının detayları için Sağlık İş Konya, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

”En yüksek teklif veren Vakıfbank ile yapılan son görüşmeler neticesinde 3 yıl için (Brüt 28.800-Ceza 7.200) her bir çalışana eşit Net 21.600 TL maaş promosyonu anlaşması imzalanmıştır. Ödeme 15 Şubat’ta yapılacaktır” şeklinde ifade edildi.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu