Genel

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Hesabı Olanlar Dikkat! Bankamatik Kartı Olanlara 60.000 TL Verilecek! Detaylar Belli Oldu

Ziraat, Vakıf ve Halkbank Duyurdu! İhtiyacı Olana 60.000 TL Verilecek! İşte Detaylar…

Kamu bankaları vatandaşa zor günlerinde destek sağlamak maksadı ile harekete geçti. Vatandaşa 60 bin TL’ye kadar nakit para imkanı sunulacağını açıkladı. İşte bu desteğe ilişkin tüm detaylar…

Milyonlarca vatandaş için kamu bankalarından piyango gibi fırsat! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’tan nakit ihtiyacı olanlara ödeme yapılacağı duyuruldu. Dün gece saatleri itibari ile gelen duyuru da toplamda 60 bin TL’lik ödeme yapılacağı açıklandı. Kamu bankası olarak Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank nakit ihtiyacı olanlara 60 bin ödeyecek. Peki, bu ödemeden kimler yararlanabilecek? Başvuru koşulları nedir?

Nakit kullanmak isteyenler, kamu bankaları şubelerinden ya da mobil bankacılık uygulaması ile online bankacılık üzerinden başvuru yapabilirler. Nakit konusunda bugünler de sorun yaşayan veya ihtiyaçlarını karşılamak için nakit paraya ihtiyaç duyanlara kamu bankaları üzerinden kredi desteği veriliyor. Kamu hizmeti yürüten bankalardan bu konuya ilişkin müjde geldi. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank düşük faiz oranlı 60 bin TL’lik kredi imkânı sunuyor. Düşük faiz oranı ve uygun vade imkanı ile kredi alacaklar konu ile ilgili bilgileri bankanın internet sitesinden inceleyebilirler.

Kamu Bankalarından Uygun Faiz Oranı İle Kredi Desteği…

Milyonlarca ihtiyaç sahibi vatandaş bu müjdeyi uzun zamandır bekliyordu. Nakit sıkıntısı olan ya da ihtiyaçlarını karşılamak için nakit bulamayanlar için müjde kamu bankalarından duyuruldu. Emekli ve çalışanlar için başvuru yaparak kredi kullanabilmeleri sağlandı. Emekli vatandaşların kredi için emekli maaşlarını bu bankalar üzerine taşımaları şartı bulunuyor. Bu sayede vatandaşlar promosyon fırsatını da elde etmiş olacaklar.

Şirketler ve kamu bankaları da kendi aralarında bu konuda anlaşma yapmaya çalıştı ve promosyon alabilecek dendi. Üç kamu bankası da bu konuda gece yarısı kampanya ile ilgili olarak detayları internet sitelerinden aktardı.

Kredi Başvuru Şartları Nedir? Detaylar Belli Oldu

Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank’tan kredi başvurusu yapacak olanlar için kredi şartları netleşti. Her üç banka 60 bin TL tutarlı, 24 ay vadeli kredi desteği için uygun faiz oranı veriliyor. Başvurular her hangi bir bankadan yapılabilmektedir. Emekli vatandaşlar bu bankalardan maaş almaları durumunda düşük faiz oranlarından da faydalanabilecekler. Yüksek limitli olarak kredi kullanmanın yanında, kefilsiz ve şartsız kredi kullanacaklar


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu