Genel

SON DAKİKA! 10, 20, 30, 40, 50 Bin TL Acil Nakit Destek Verilecek! Başvuru Ekranı Açıldı: İşte Detaylar…

SON DAKİKA! 10, 20, 30, 40, 50 Bin TL Nakit Ödeme Kampanyası Başladı! İşte Detaylar…

10.000 TL ve 50.000 TL arası nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kampanya başlatan bankanın adı açıklandı.

Kredi ihtiyacı olanlara destek kampanyalarından nakit ihtiyacı olması halinde işlemlerini gerçekleştirecek olanlara Yapı Kredi Bankasından 50.000 TL’ye kadar gelir belgesiz şekilde kredi ödemesi vereceği bilgisi verildi. Acil nakit ihtiyacınızın olması halinde başvurunuzu yapabileceğiniz kampanyalara katılım sağlayarak, Yapı Kredi Bankası, sizlere, belge şartsız ve masrafsız kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

En yakın banka şubesinden de işlem yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar kapsamında kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

SMS ile Kredi Kampanyası Başladı

SMS ile kredi başvurunuzu gerçekleştirmeyi istiyorsanız SMS ile işlemlerini gerçekleştirecek olanlara bireysel TC kimliği, aylık gelir ve doğum tarihini yazıp, 44 11’e mesaj göndermeleri halinde kredi başvuruları tamamlanır. 44 11’e atılan mesaj ile beraber ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere belirtilen politikalar kapsamında kredi ödemeleri hızlı bir şekilde ödenmektedir. Bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız ve nakit kredi kullanmak istiyorsanız, işlemlerinizi hızlı bir şekilde anında ve aynı gün içinde yapabilirsiniz.

SMS ile ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz bu bankalar üzerinden kredi ödemelerinizi anlık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. SMS ile kredi için vatandaşlar aynı zamanda Yapı Kredi Bankası’nın mobil uygulaması üzerinden de başvurularını yapıp ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler.

Kredi başvurunuzu mobil uygulama üzerinden yaptığınızda ihtiyaç kredisi ödemeleri sonucu sizlere 5 dakika içerisinde bildirilir ve hesaplarınıza ödeme olarak yatırılır.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu