Genel

AKARYAKIT FİYATLARINA büyük indirim geldi! Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında da hareketlilik sürüyor. Akaryakıta gelen üst üste zam ve indirimlerin ardından vatandaşlar günbegün yakından takip edip araştırıyorlar. Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne? İşte güncel akaryakıt fiyatları…

Akaryakıta gelen peş peşe gelen indirim ve zam haberleri ardından araç sürücüleri bugün pompalara yansıyacak fiyatları merak ediyorlar. Motorine dün gelen indirimin ardından bugün gece yarısından itibaren yeni bir indirim daha geldi. 4 Şubat Cumartesi akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? İşte güncel akaryakıt fiyatları..

Benzin, motorin fiyatlarındaki dalgalanmalar indirim ve zam haberleriyle değişkenlik göstermeye devam ediyor. Dalgalanmaların devam ettiği akaryakıt fiyatları araç sahipleri tarafından merak edildi. İşte, 4 Şubat güncel akaryakıt fiyatları…

Akaryakıt sektörü temsilcileri gece yarısından itibaren geçerli olacak olan indirimi duyurdu. Arka arkaya gelen zam ve indirimlerin ardından araç sahipleri sabah uyandıklarında güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. 4 Şubat Cumartesi akaryakıt fiyatları ne kadar oldu?

PEŞ PEŞE İNDİRİM

Motorine 2 Şubat Perşembe gününden itibaren 1 lira 2 kuruş indirim geldi. 3 Şubat Cuma günü gece yarısından itibaren motorine 65 kuruş daha indirim geldi. 3 Şubat Cuma gününden geçerli olmak üzere otogaz grubuna da 1,07 TL fiyat artışı geldi.

4 Şubat Cumartesi günü gece yarısından sonra motorin litre fiyatı için 68 kuruşluk bir indirim geldi. İşte, 4 Şubat akaryakıt fiyatları…

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul’da bir litre benzin fiyatı 17,92 TL
İstanbul’da bir litre motorin fiyatı 21,52 TL
İstanbul Avrupa yakasında bir litre LPG fiyatı 11.99 TL oldu.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu