Genel

İŞ BANKASI promosyon ödemesini 27 bine yükseltti…

Yeni yılda maaşlara yapılan zamların ardından bankaların promosyon tutarları da arttı. Bankalar ile kurumlar arasında promosyon görüşmelerine son hız devam ederken, bir ilde anlaşma haberi geldi. Maaşını üç yıl boyunca o bankadan alma sözü veren kurum çalışanlarına 27 bin TL promosyon ödemesi yapılacak. İşte, maaş sözü veren 27 bin TL veren o banka…

Bankalar, kamu ve özel kurumların çalışanlarını müşterileri yapmak için cazip promosyon teklifleri sunuyor. Maaşını üç yıl boyunca ilgili bankadan alma sözü veren kurum çalışanları, tek seferlik yüklü miktarda promosyon ödemesi alıyor.

İŞ BANKASI’NDAN MAAŞ SÖZÜ VERENE 27 BİN TL

Bankalar ve kurumlar arasında gerçekleştirilen promosyon ihalelerinden bir bir haberler gelmeye devam ederken, son promosyon anlaşması haberi bu defa Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nden geldi.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından 26 Ocak 2023 Perşembe günü gerçekleştirilen ihalenin ardından 3 bin 714 personel ve akademisyeni kapsayacak anlaşmada en yüksek teklifi veren İş Bankası ile personel başına 27 bin TL için imzalar atıldı.

36 ay boyunca maaşını İş Bankası’ndan çekme sözü veren personele 15 Nisan 2023 tarihinde tek seferde 27 bin TL yatırılacak.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu