Genel

10 Bin TL Nakit Destek Müjdesi Geldi! Hesabınızı Hemen Hesabınızı Kontrol Edin…

Kimlik numaraları üzerinden 10000 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşların banka hesabı olması durumunda hemen işlemleri gerçekleştirilecektir.

Yapı Kredi Bankası’ndan son dakika duyuruldu. Bankanın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlara banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılıyor.

10.000 TL kredi kullanacaklara banka politikalarına uygun olmaları şartı ile TC kimlik numaralarından yapılacak olan kredi sorgulaması ile birlikte kredi işlemlerine hızlı bir şekilde aynı gün içinde bankadan ya da internetten gerçekleştirilebilir.

Nakit sıkıntısı oluşan bu günlerde ihtiyaç kredisi kullanacakların tercih ettiği özel bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası en düşük faiz oranları ile beraber kimlik numarasına göre başvurunuzu yaparak ödeme vermektedir. TCKN ile başvurunuzu yapmanız halinde kredi notunuzun 1400 ve üzerinde olması ile Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi ödemesi sağlayacaktır. TC Kimlik numaranızdan başvurunuzu yaparak ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olanlara belirtilen şartlar için kredi ödemeleri hesaplara yatırılarak verilmektedir.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kimlik numaranızı kullanarak yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvuru işlemi sonucunda uygun olan tüm müşterilerine cep telefonları üzerinden bir mesaj atılır ve ne kadar kredi onayı aldığı ile ilgili olarak bilgiler verilmektedir. TC kimlik numarasından başvurunuzu SMS ile gerçekleştirmek istiyorsanız, bireysel kimlik no, aylık gelir ve doğum tarihiniz gün, ay ve yıl olacak şekilde yazıp, 44 11’e SMS gönderilmesi halinde Yapı Kredi Bankası, SMS ile kredi başvurusu tamamlanmış olacak. Kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşların onayı almaları durumunda da kredi işlemleri 5 dakika içerisinde bir sonuç ile sizlere verilecektir. Bankadan onaylanan tutar, SMS ile onaylandı ise banka şubelerinden kimlik ve gelir belgesi ile kredi alabilirsiniz.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu